Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

Axor ComfortZone test

Bezpečné plánování s ohledem na styl: Doporučíme Vám umyvadlo, které se hodí k designovým bateriím a naopak

Zajímáte se o některou z našich baterií a chcete vědět, se kterým umyvadlem harmonicky ladí? Nebo obráceně: Umyvadlo je vybráno a hledáte vhodnou baterii Axor? Pak si nechejte poradit a inspirujte se právě zde. 

Harmonii u umyvadla neponechejte náhodě.

Koupelnové kolekce Axor vznikají ve spolupráci s proslulými designéry. Baterie Axor jsou součástí vizionářského konceptu koupelen, u kterého je design všech jednotlivých prvků produktů jemně doladěn. Naši odborníci na design pro Vás provedli estetický a funkční výběr, díky kterému můžete stylově kombinovat umyvadlovou baterii s tím správným umyvadlem. V Axor ComfortZone testu Vám nabídneme ladící kusy z aktuálních programů renomovaných výrobců umyvadel.

Dvojice snů u umyvadla. 

Jak najít, co hledáte: jakmile se jednou rozhodnete pro určitou kolekci Axor, nabídne se Vám přehled obsahující mnoho obrázků koupelnových baterií Axor. Kromě záležitosti vizuálních kombinací, ComfortZone test také zahrnuje testy baterií Axor z hlediska jejich funkčnosti při instalaci s konkrétními umyvadly. Tím je zajištěno, že k sobě budou produkty sedět. Tak budete mít zajištěno, že baterie nebude cákat mimo umyvadlo a prostost mezi baterií a umyvadlem bude dostatečně velký. 

Celkové plánování koupelen dle individuálních přání

Našli jste svou osobní snovou kombinaci? Pak si promluvte se svým specializovaným obchodníkem. Postará se o profesionální instalaci Vašeho produktu a může zodpovědět mnoho Vašich dalších dotazů týkajících se plánování koupelen. 

Baterie Axor

Všechna doporučení naleznete v sekci pro stahování

AXOR Citterio E ComfortZone test

AXOR Starck ComfortZone test

AXOR Starck Organic ComfortZone test

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>