Dvourukojeťová umyvadlová baterie Axor Starck Organic

Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

Axor Starck Organic – harmonie srdce a rozumu.

Jedinečný design a vědomě zodpovědné zacházení s vodou

Axor Starck Organic přináší design a technologii, ekologii a ekonomii, harmonii srdce a rozumu. Jedinečný, organicko-minimalistický design z pera Philippe Starcka má skulpturální sílu a dodržuje tento základní princip. Měkké formy a plynulé přechody se snoubí s inteligentními funkcemi, smyslností a ekologickými hodnotami. Harmonie představuje i všestrannost: Design se harmonicky integruje do různých prostředí koupelen. Výrobky v kolekci.Voda může být na omak tak příjemná

Doposud nevídaný široký sprchový proud vody z baterie se staré o obzvláště smyslný zážitek z vody. Stejně jako pod sprchou voda neuvěřitelně objemným způsobem velkoplošně perlí na pokožce a to při nižší spotřebě vody. Funkčnost a zážitek z vody bez kompromisů.

Inovativní koncept fungování

Axor Starck Organic je dalším krokem evoluce fungování baterií: Namísto klasické pákové baterie, kde se objem a teplota nastavují současně, je fungování této nové dvourukojeťové baterie oddělené a stará se o ergonomický průběh činnosti.

Dvourukojeťová umyvadlová baterie Axor Starck Organic

Design Axor Starck Organic je organicko-minimalistický. Rukojeti splývají s tělem baterie a jsou ergonomické. Řeč tvarů inspirovaná přírodou je plná síly. Koupelně dodává výraz.

Dvourukojeťová baterie Axor Starck Organic

Voda může být na omak tak příjemná: Jako když při sprchování kapky vody dopadají velkoplošně na pokožku, neuvěřitelně objemné a příjemné. Sprchový proud z baterie dosahuje smyslného zážitku při nižší spotřebě vody než u běžných baterií.

Dvourukojeťová baterie Axor Starck Organic

Inovativní dvourukojeťová baterie umožňuje intuitivně, ergonomicky a úsporně zacházet s vodou. U Axor Starck Organic se objem vody a teplota nastavují samostatně: Rukojeť regulace průtoku vody je umístěna na konci výtoku, teplota se ovládá v horní části baterie. To podporuje zodpovědné zacházení s vodou a současně je to ergonomicky promyšlené.

Více informací o kolekci Axor Starck Organic

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>