Axor Starck Organic následujte svou hlavu a své srdce

Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

Revoluční zážitek z vody

Sprchový proud vody z baterie se postará o smyslnost

Voda může být na omak tak příjemná: Revoluční sprchový proud vody umyvadlových baterií Axor Starck Organic vytváří příjemné kapky vody smyslně perlící na pokožce. 90 trysek vytváří nejúčinnější sprchový proud, který pro ruce představuje luxusní sprchu a současně je vysoce funkční, protože pokožku smáčí na velké ploše.

Axor Starck Organic nabízí přesně ten druh proudu vody, který si přejeme, avšak s nižší spotřebou než u běžných baterií: Průtokové množství je pouhých 3,5 litru za minutu, přičemž nedochází ke kompromisům, co se týče funkčnosti a zážitku z vody. Sprchový proud z baterie působí objemným a příjemným dojmem, spotřeba vody je však nižší.

Přístup s vědomím odpovědnosti s trvale udržitelným prvkem vody je funkčním principem Axor Starck Organic a tím pádem pozitivně přirozený. Kdo upřednostňuje silnější proud vody, může na umyvadle změnit nastavení a zvýšit průtokové množství z 3,5 litrů za minutu na 5 litrů za minutu (poloha „Booster“).

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>