Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

Navštivte Aquademii v Brně

Kvalitu produktů hansgrohe se snažíme přenést co nejblíže k vám. Nic není při výběru správného řešení pro koupelnu a kuchyň lepší, než si výrobky vyzkoušet na vlastní kůži. 

V Hansgrohe Aquademii v Brně si můžete prohlédnout naše nejnovější produkty i aktuální trendy z prostředí koupelny, včetně koupelnového nábytku Le Bon a umyvadel Duravit. A protože při sprchování je důležitý hlavně prožitek, lze si některé ze sprch hansgrohe i vyzkoušet. 

Náš odborný personál vás rád provede vzorkovnou a poradí při výběru vhodného řešení pro vaše bydlení. Domů odejdete vybavení prospekty, katalogy a kontakty na nejbližší prodejce a certifikované servisní techniky. 

Návštěva vzorkovny je možná v tyto dny: 

pondělí: 15:00 - 17:00
středa: 15:00 - 17:00

UPOZORNĚNÍ - Vzorkovna uzavřena v období od 12.2. do 16.2. 2018 z důvodu rekonstrukce.

Budeme rádi, pokud nás na svou návštěvu dopředu upozorníte na tel. číslo: 511 120 550 nebo e-mail: info@hansgrohe.cz. Na těchto kontaktech si také můžete domluvit termín mimo standardní návštěvní dobu. 

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Prohlédněte si produkty Hansgrohe u prodejce

Výrobky Hansgrohe si můžete prohlédnout i ve vašem městě u specializovaného prodejce. Autorizovaní prodejci vám poskytnou potřebné informace a zajistí veškerý servis. 

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>