Sprchová lampa Axor navržená studiem Nendo

Více domáckosti v koupelně:

Oki Sato z japonského designérského studia Nendo miluje okamžiky překvapení. Ohromí nás svým světlem, které je vlastně sprchou. Inspirován stojací lampou sní o tom, že sloučí dvě zcela odlišné oblasti, a to obytnou a potřebnou k životu. Jak by vypadala sprcha se světlem, pod kterou se jednoduše postaví židle, světlo se rozsvítí a člověk může číst?

V lampové sprše Axor se zcela harmonicky propojuje voda se světlem. Co se zdá na první pohled být lampou, nabízí v druhé řadě zcela jedinečný zážitek ze sprchování. Celé kouzlo tkví v poetickém designu: Z kruhové sprchy průhledného lampového klobouku prší harmonicky tvarovaný vodní proud, který obejme celé tělo. Vestavěné světlo tvoří v celé koupelně příjemnou atmosféru.

Buď nástěnná montáž nebo stropní připojení: Lampová sprcha Axor stírá běžné hranice mezi prostorem. Koupelna se beze všeho přizpůsobí obytné oblasti. Lampová sprcha Axor vnáší do koupelny současně i domácký charakter. Přitom co nejvhodněji kombinuje sprchové a koupelnové výrobky různých kolekcí a stylů.

K chromové verzi nabízí také manufaktura Axor různé speciální povrchy jako např. vzhled zlata. Tím se dá lampová sprcha Axor zušlechtit podle vlastního vkusu.

Další informace o novinkách značky Axor

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK