Kuchyňské baterie Metris s otočným výtokem a vytahovací sprškou: individuální flexibilita u dřezové jednotky.

Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

Nové kuchyňské baterie: jdou s dobou

Pěkné nástroje do vaší kuchyně – nyní nově s tlačítkem Select

Hansgrohe představuje své ultra-moderní kuchyňské baterie s novým designem, větší flexibilitou a prostorem, takže si můžete vychutnávat práci u dřezu. Vybrat si můžete mezi povrchovou úpravou v chromu či nerezu - tak, aby baterie ladila s ostatními spotřebiči v kuchyni. Všechny modely skvěle splynou s obdélníkovým tvarem moderních dřezů.

Svoboda stisknutím tlačítka - s baterií Metris Select

Náš poslední model kuchyňské baterie se jmenuje Metris Select. Tlačítko Select na této baterii spouští a uzavírá vodu: jeden stisk - voda vytéká, druhý stisk - voda se zastaví. Hansgrohe koncept Vám usnadní práci v kuchyni.

• Přidaná hodnota: můžete stisknout tlačítko, které je umístěné na přední straně baterie, a to i když jste v pohybu. Plné ruce práce nebo špinavé ruce? Jednoduše ovládáte baterii pomocí hřbetu ruky nebo loktem. To udržuje vaši baterii pěknou a čistou.
• Špičková funkce: páka zůstává v otevřené poloze, nastavená teplota a množství vody zůstává konstantní. Pouštění vody je řízeno pouze pomocí tlačítka Select na výtoku baterie. Kdykoliv můžete upravit teplotu nebo objem vody pákou baterie.
• Plus pro životní prostředí: šetří zdroje opakovaným pouštěním a uzavíráním vody mezi pracovními postupy. Select technologie je čistě mechanická a nevyžaduje elektřinu nebo další vybavení.

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK