Baterie Axor Starck V s vodním vírem.

Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

Axor Starck V

Poznání přírodní síly vody u vás doma

Axor Starck V nám umožňuje poznat, jak živoucí voda je. Silný vodní proud je odvěkým důkazem vitality přírody. Díky skleněnému tělu a shora otevřenému výtoku můžete nyní u vás doma objevit intenzitu vodního prvku jako nikdy dříve.

„Axor Starck V je revoluce, minimum, něco zcela průhledné, co tento zázrak přírody promění ve vír", tak popisuje designér Philippe Starck základní myšlenky jeho minimalistického designu. Tělo z průhledného křišťálového skla, aby bylo vidět, jak vír tančí. Organicky skulpturální tvar, který nechává vír rozvinout.

„Škoda, že jsme dosud nemohli vodu v baterii pozorovat“, takový byl pro Klause Grohe, syna zakladatele společnosti Hansgrohe, výchozí bod při vývoji nového výrobku. Za Axor Starck V stojí vášeň pro vodu. Za zkrocením víření do exkluzivní průhledné baterie stojí dlouhý výzkum a vývoj provedený pracovníky společností Hansgrohe a Axor.

Kromě estetické hodnoty se Axor Starck V vyznačuje i svou funkčností: Díky funkcím Easy-Click-In a Safety-Stop lze například skleněné těleso snadno oddělit od soklu a čistit je – rovněž bez nutnosti uzavírání ventilu. Stejně tak pečlivě byl vybrán i materiál: Křišťálové sklo je vysoce kvalitní a současně odolné, takže je lze čistit v myčce.

Kromě chromové a vysoce lesklé bílé varianty nabízí výrobní závod Axor Manufaktura dalších 12 exkluzivních povrchových úprav, například kartáčovaný nikl pro sokl a pískované křišťálové sklo pro těleso. 

Obrázky

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK