Koupelna s Axor Citterio E.

Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

Axor Citterio E

Esence luxusu

Axor Citterio E je kolekcí, která je spojením klasického půvabu s moderní funkčností. Design je založen na přesně tvarovaných plochách a hranách, které plynule přecházejí do měkkých tvarů – výraz nadčasové vysoké kvality a jemné elegance. Každodenní používání vody bude oslavováno jako něco výjimečného.

Axor Citterio E koupelnu zušlechťuje to, že výrobky jsou harmonicky zasazeny do různých prostředí, jako je například moderní byt nebo třeba exkluzivní vila. Design vychází z pera italského architekta a designéra Antonia Citteria. Je to již třetí kolekce, kterou společně vyvinul tento gentleman designu se značkou Axor.

Axor Citterio E si užijete ve všech oblastech koupelny: u umyvadla, kde máte na výběr mezi různými variantami baterií, ve sprše, kde objevíte vysokou funkčnost výrobků s intuitivním ovládáním, a na vaně, kde si můžete vybrat mezi vanovým termostatem stojícím na podlaze nebo termostatem s montáží na okraj vany či vanový sokl.

Koupelnu s Axor Citterio E můžete vkusně obohatit o výrobky z bohatého programu doplňků Axor. K Axor Citterio E doporučujeme výrobky Axor Universal, které rovněž navrhl Antonio Citterio.

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK