Novinka: kuchyňská baterie hansgrohe s technikou Select

Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

Kuchyňská baterie Metris Select a Talis Select

Generace baterií s komfortním ovládáním

Jednoduchost je ten nejlepší recept. S novými kuchyňskými bateriemi Metris Select a Talis Select ovládáte vodu stiskem tlačítka. Jedno stisknutí: Voda proudí, druhé stisknutí: Voda se zastaví. Díky tlačítku Select se tyto moderní kuchyňské baterie pouští a zastavují zcela pohotově. A to nejen prsty, ale také hřbetem ruky, předloktím a loktem. To nejen usnadňuje obsluhu, ale také pomáhá šetřit cenné zdroje. Důkaz radosti z vaření: Díky inteligentnímu tlačítku vám půjdou každodenní kuchyňské práce nejlépe od ruky.

Objevte, jak lze všechny pracovní kroky spojit při použití tlačítka Select s (dvouproudovou) vytahovací sprchou. Vaření, čištění, napouštění vody i umývání zvládnete s elegancí a s půl metrem prostoru pro volný pohyb navíc. Dokonce jednou rukou. A tvary Metris a Talis Select? Jednoduše výborné.

Nová radost u dřezu

Perfektně sedí v ruce, design ověnčený oceněními: Zde zjistíte vše o kuchyňských bateriích Metris Select.

Štíhlý multitalent s vytříbeným charakterem: Zde zjistíte vše o kuchyňských bateriích Talis Select.

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>