Trvale udržitelná Hansgrohe Group, krok správným směrem.

Trvale udržitelná produktivita s angažovaností a odpovědností

Ekologická a sociální prozíravost napříč celou společností

Když si člověk koupí sprchu nebo baterií hansgrohe, může si být jist, že si koupil krásný výrobek s dlouhou životností. Ve výrobku samotném se však skrývá mnohem více: Od prvního nápadu až po balení nenechává Hansgrohe Group nic náhodě. Při výrobě šetříme zdroje, a to zejména na pracovištích, kde je ústředním bodem člověk. A politika společnosti? Výhledově férová.

Trvale udržitelný výzkum proudů, zaměstnanci Hansgrohe Group.

Hansgrohe Group v rámci všech poboček uvažuje a jedná trvale udržitelně. To platí pro všechny výrobní procesy a také pro ohleduplné zacházení se zaměstnanci a zdroji.

Odpovědné vedení společnosti, Hansgrohe Group.

V agendě společnosti Hansgrohe mají výrazné úspěchy nejvyšší prioritu. V rámci celé společnosti všichni pracují na harmonickém spojení ekonomiky, životního prostředí a společnosti.

Trvale udržitelný projekt Hansgrohe Group.

Hansgrohe Group se angažuje také nezávisle na obchodních zájmech. Silně se zasazuje o sociální a ekologické projekty.

Trvale udržitelná technika EcoSmart, Hansgrohe Group.

Inovátoři z hansgrohe vyvíjejí baterie a sprchy, které v domácnostech či hotelech šetří cenné zdroje. To je dobré pro peněženku i životní prostředí.

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>