Novinky značky AXOR

Užijte si v koupelně a v kuchyni skvělý design a více individuality. AXOR doplnil své úspěšné kolekce, které vznikly ve spolupráci s mezinárodně uznávanými architekty. Poznejte nové možnosti a vyberte si řešení, které povede k Vaši požadované koupelně. A k dokonalému pohodlí v kuchyni.

AXOR ShowerSelect ve sprše.
Sprchování je díky tomuto malému tlačítku nyní mnohem pohodlnější.
Ovládání sprchy AXOR One.
Cílem designu termostatického modulu AXOR One je strohá jednoduchost: Tvar je plochý, jemně zaoblený, s velkorysými proporcemi – suverénní řešení jednoduchého a intuitivního ovládání sprchy.
Koupelna s výrobky AXOR Citterio E.
Nadčasová kolekce, která je spojením důvěrně známého s novým. Díky designu dokonalých tvarů je AXOR Citterio E spojením vysoké kvality s jemnou elegancí. Výrobky se skvěle hodí do různých oblastí koupelen jakéhokoli stylu.
Koupelnové doplňky AXOR Universal.
Prostřednictvím programu doplňků AXOR Universal propůjčíte své koupelně vlastní osobitý nádech: Elegantní a nadčasové prvky jsou všestranně využitelné a svým univerzálním designem ladí s kterýmkoli stylem.
Sprchové výrobky AXOR navržené studiem Front

Co zůstává obvykle bez povšimnutí, to udělají tři designérky ze studia Front viditelným: lehkostí Skandinávii vlastní zachytí estetiku techniky a vytvoří z jednotlivých částí okouzlující designové objekty. Celkem pět výrobků AXOR z oblasti sprchování nese rukopis studia Front.

Kuchyňské baterie Axor

Axor nabízí exkluzivní design a mnohonásobnou funkčnost také v kuchyni : nejde pouze o tvar, ale především o pohodlí. Tři nové kuchyňské baterie od designérů značky Axor nabízí dokonalejší ovládání, více volného prostoru a individuální možnosti nastavení. Jako například první nástěnná kuchyňská baterie Axor.

Baterie AXOR Starck V s vodním vírem.

Už vás někdy napadlo, jak asi vypadá voda v baterii? Jakou silou dochází k jejímu víření? Díky průhledné skleněné baterii AXOR Starck V můžete vidět a prožít úkaz vodního víru zcela odlišným způsobem. 

Sprchová lampa AXOR navržená studiem Nendo

Studio Nendo sní o splynutí hranic – z různých částí obydlí, které se prolínají – díky sprše se světlem, pod kterou se jednoduše postaví židle, rozsvítí se světlo a dá se číst. Ohromí nás svou lampou pro obývací pokoj, která je vlastně sprchou. Poeticky řečeno, vnáší sprchová lampa AXOR do koupelny domáckost. Světlo a voda splývají kouzelným způsobem v elegantním zařízení v jeden objekt.

Elektronické nástěnné baterie AXOR

Značka AXOR poprvé představuje nástěnné elektronické baterie. Řídí se důsledně podle úspěšného designu kolekce AXOR Citterio a AXOR Uno2 a nabízí nové možnosti v koupelně – jak ve veřejné, poloveřejné, tak i v privátní oblasti.

Kuchyňská baterie AXOR Citterio Select v akci.

Nové kuchyňské baterie od AXOR přináší eleganci a špičkovou techniku pro dřezovou jednotku. Štíhlá baterie nabízí komfortní funkci: Voda se zcela jednoduše pouští a zastavuje stiskem tlačítka.

Koupelnové baterie Axor Starck Organic mezi dvěma umyvadly

Axor a Philippe Starck přinášejí revoluci, co se týče zacházení s vodou. Základem nové koupelnové kolekce je organicko-minimalistický design a obzvláště smyslný zážitek z vody. Axor Starck Organic sjednocuje inteligentní funkce a ekologické hodnoty. Dále zdůrazňuje motto kolekce: Následujte svou rozum a své srdce.

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>