Novinky značky Axor

Užijte si v koupelně a v kuchyni skvělý design a více individuality. Axor doplnil své úspěšné kolekce, které vznikly ve spolupráci s mezinárodně uznávanými architekty. Poznejte nové možnosti a vyberte si řešení, které povede k Vaši požadované koupelně. A k dokonalému pohodlí v kuchyni.

Axor ShowerSelect ve sprše.
Sprchování je díky tomuto malému tlačítku nyní mnohem pohodlnější.
Ovládání sprchy Axor One.
Cílem designu termostatického modulu Axor One je strohá jednoduchost: Tvar je plochý, jemně zaoblený, s velkorysými proporcemi – suverénní řešení jednoduchého a intuitivního ovládání sprchy.
Koupelna s výrobky Axor Citterio E.
Nadčasová kolekce, která je spojením důvěrně známého s novým. Díky designu dokonalých tvarů je Axor Citterio E spojením vysoké kvality s jemnou elegancí. Výrobky se skvěle hodí do různých oblastí koupelen jakéhokoli stylu.
Sprchové výrobky Axor navržené studiem Front

Co zůstává obvykle bez povšimnutí, to udělají tři designérky ze studia Front viditelným: lehkostí Skandinávii vlastní zachytí estetiku techniky a vytvoří z jednotlivých částí okouzlující designové objekty. Celkem pět výrobků Axor z oblasti sprchování nese rukopis studia Front.

Koupelnové doplňky Axor Universal.
Prostřednictvím programu doplňků Axor Universal propůjčíte své koupelně vlastní osobitý nádech: Elegantní a nadčasové prvky jsou všestranně využitelné a svým univerzálním designem ladí s kterýmkoli stylem.
Sprchová lampa Axor navržená studiem Nendo

Studio Nendo sní o splynutí hranic – z různých částí obydlí, které se prolínají – díky sprše se světlem, pod kterou se jednoduše postaví židle, rozsvítí se světlo a dá se číst. Ohromí nás svou lampou pro obývací pokoj, která je vlastně sprchou. Poeticky řečeno, vnáší sprchová lampa Axor do koupelny domáckost. Světlo a voda splývají kouzelným způsobem v elegantním zařízení v jeden objekt.

Kuchyňská baterie Axor Citterio Select v akci.

Nové kuchyňské baterie od Axor přináší eleganci a špičkovou techniku pro dřezovou jednotku. Štíhlá baterie nabízí komfortní funkci: Voda se zcela jednoduše pouští a zastavuje stiskem tlačítka.

Koupelnové baterie Axor Starck Organic mezi dvěma umyvadly

Axor a Philippe Starck přinášejí revoluci, co se týče zacházení s vodou. Základem nové koupelnové kolekce je organicko-minimalistický design a obzvláště smyslný zážitek z vody. Axor Starck Organic sjednocuje inteligentní funkce a ekologické hodnoty. Dále zdůrazňuje motto kolekce: Následujte svou rozum a své srdce.

Kuchyňské baterie Axor

Axor nabízí exkluzivní design a mnohonásobnou funkčnost také v kuchyni : nejde pouze o tvar, ale především o pohodlí. Tři nové kuchyňské baterie od designérů značky Axor nabízí dokonalejší ovládání, více volného prostoru a individuální možnosti nastavení. Jako například první nástěnná kuchyňská baterie Axor.

Baterie Axor Starck V s vodním vírem.

Už vás někdy napadlo, jak asi vypadá voda v baterii? Jakou silou dochází k jejímu víření? Díky průhledné skleněné baterii Axor Starck V můžete vidět a prožít úkaz vodního víru zcela odlišným způsobem. 

Elektronické nástěnné baterie Axor

Značka Axor poprvé představuje nástěnné elektronické baterie. Řídí se důsledně podle úspěšného designu kolekce Axor Citterio a Axor Uno2 a nabízí nové možnosti v koupelně – jak ve veřejné, poloveřejné, tak i v privátní oblasti.

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK