Ať už se jedná hotel nebo špičkovou restauraci: Elektronické nástěnné baterie Axor zdůrazňují design v náročných podmínkách.

Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

První nástěnné elektronické baterie Axor

Novinky Axor Citterio a Axor Uno² spojují design a technickou dokonalost.

Axor představuje poprvé senzorové baterie pro nástěnnou instalaci u umyvadla. Baterie spojují požadavek na design a funkčnost a zdůrazňují designovou a technickou dokonalost značky Axor. Nové elektronické nástěnné baterie doplňují kolekce Axor Citterio a Axor Uno². Design je tak zdůrazněn v náročných podmínkách a to dvěma rozdílnými stylovými prvky: jak výrazným designem Axor Citterio s přímočarými liniemi a skvostným povrchem, tak minimalistickým, útlým designem od Axor Uno².

Nové elektronické nástěnné baterie mají infračervené senzory, které spouštějí bezdotykově vodní proud: sympatické řešení také na WC pro hosty. Axor technologie dosahuje inovace a designu zároveň. Senzorové čidlo na spodní straně výtoku je téměř neviditelné. Tímto způsobem není ničím narušen kvalitní design Axor Citterio a Axor Uno² navíc tato technologie umožňuje ponechat štíhlou konstrukci výtoku baterie.

Technologie EcoSmart dbá také u nových elektronických baterií na šetrný způsob užívání vody při plné funkčnosti. Průtok vody je omezen na pět litrů za minutu. Také senzorové ovládání šetří vodu a energii díky rychlé reakci čidla na oddálení umývajících se rukou.

Elektronická nástěnná baterie od Axor Citterio umístí svůj senzor na spodní stranu vodního výtoku.

Nápadně elegantní kolekce Axor Citterio přichází s novinkou elektronických verzí umyvadlových baterií. Štíhlá nástěnná baterie zdůrazňuje design ve vysoce kvalitním prostředí a vyzařuje decentní luxus.

Elektronická nástěnná baterie od Axor Uno2 patří do minimalistického, útlého designu kolekce.

Štíhlý minimalistický design baterií Axor Uno² se odráží i v elektronických nástěnných umyvadlových bateriích. Skvěle se hodí do puristické architektury.

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK