Axor Bouroullec Composer

Přehrávač Flash Player si můžete stáhnout zde (odkaz)

Axor Bouroullec Composer

Plánujte online Vaše umyvadlo a vanu krok za krokem

Co znamená v koupelně volnost? S pomocí nástroje Axor Bouroullec composer nejsou kladeny realizaci Vaší koupelny snů žádné meze. Konfigurátor Vás nechá objevit jedinečné možnosti otevřeného systému Axor Bouroullec.

Protože Vám Axor kolekce koupelen nechává volnou ruku, můžete se rozhodnout: „Feel Free to Compose“. Zkombinujte Vám nejlépe vyhovující umyvadlo s vysněnou baterií a vše si uspořádejte dle Vašich estetických a funkčních nároků. Stejné možnosti výběru máte také u vany. Zkombinujte Vám nejlépe vyhovující baterii s rozmístěním všech dalších komponentů.

Jaká koupelna je pro mě ta pravá?

Tento konfigurátor Vám ještě před konkrétním plánováním položí pár zásadních otázek: Kolik místa mám ve své koupelně? Jak chci nainstalovat umyvadlo? Jak chci používat vodu? Jaké funkce jsou pro mě důležité?

Jak ušetřit místo? Jak vše zpřístupnit dětem? Jak ušetřit energii? Chcete klasický styl?

Takto to funguje: Naplánujte si umyvadlo nebo Vaší vanu pomocí Axor Bouroullec podle Vašich představ a potřeb.

Například:

  • Utvořte místo tím, že umístíte baterii mimo umyvadlo. Tak zůstanou odkladové plochy volné. 
  • Zpřístupněte umyvadlo dětem tím, že umístíte před umyvadlo dobře dosažitelné madlo.
  • Šetřete energii tím, že si použijete dva samostatné ventily pro teplou a studenou vodu. Regulátor studené vody je přitom umístěn před regulátor teplé vody, aby se tak nejprve využívalo spíše studené vody.
  • Baterii můžete umístit i klasicky do středu na umyvadlo.
  • Individuální je i rozmístění prvků u vany. Zvolte bez rozpaků jiné místo pro napouštění vody vanovým výtokem a jiné místo pro ruční sprchu s ovládáním pod omítku či na okraji vany.
  • Nástěnná baterie k vaně Vám také může ušetřit místo a ulehčit čištění, ať už s nebo bez odkládací plochy.

Objevte mnoho dalších možností, které Vám nabízí Axor Bouroullec Composer. Vaši osobní konfiguraci si můžete uložit. Vezměte svůj návrh na poradní schůzku s Vaším obchodníkem. Tím budete Vaší vysněné koupelně o velký kus blíže.

Společnost Hansgrohe používá k zajištění co možná nejlepších služeb soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení našich stránek, aniž byste změnili nastavení, potvrďte používání souborů cookies.

OK