Koupelnové výrobky od 60. let až dodneška: #hansfactor
Zelené srdce inovátora v nás všech

#hansfactor: 120 let vášně pro vodu

Vezmeme inspirující nápad a zkoušíme ho tak dlouho, dokud nenajdeme udržitelné řešení. Hansgrohe podle tohoto receptu postupuje už 120 let. Vynalézavost, projevování vlastního postoje a převzetí odpovědnosti. #hansfactor je zelené srdce inovátora, které bije ve všech, kdo věří v lepší budoucnost. Pro nás, pro naše děti, pro naši planetu.  

120 let vymýšlení a zkoušení

Hans Grohe, prozíravý vodní inovátor a zakladatel firmy.
Nádherný vodní živel a přání nabízet lidem pohodlný zážitek při sprchování, to byly inspirace průkopníka Hanse Groha každý den a po celý život.

Kdo byl Hans Grohe? Zakladatel firmy, který hořel nadšením pro budoucnost. To, co spolu s ním začalo v roce 1901 tady, v krajině kopců, lesů a potoků, je dodnes hnacím motorem inovátorů z německého Schwarzwaldu: vášeň pro vodu. I dnes si ještě naši šikovní tvůrci každodenně kladou otázku: „Co chtějí lidé zažívat v koupelně dnes a zítra?“ A s tímto postojem vytvářejí svými vysoce kvalitními výrobky trendy v našem odvětví. 


Od inovátora k celosvětově úspěšné továrně na nápady: to je příběh Hanse Groha. První geniální kousek v roce 1928: ruční sprcha s porcelánovou rukojetí. Jeho vynález vnesl do tehdejší sprchy více bezpečí
a pohodlí, a to dlouho předtím, se vůbec objevil pojem „wellness“.

Inovace. Tehdy i dnes. #hansfactor

Nové sprchování s PowderRain

Vynález hansgrohe PowderRain u nové ruční sprchy Pulsify.
Značka hansgrohe neúnavně vylepšuje své výrobky: proud PowderRain najdete i ve sprchách Pulsify
Udělejme skok v čase od roku 1901 do dnešní doby – a kvantový skok v oblasti zážitků při sprchování. Od roku 2019 přinášejí inovátoři z hansgrohe svým zákazníkům nadšení s novým sprchovým proudem  PowderRain. Koupelna se stává místem pro všechny smysly, místem k načerpání energie. Všichni cítíme na těle i na duši, že voda dokáže mnohem více než jen umývat. 

 

Buď „h“! Budoucnost tě potřebuje.

Nemyslíme v pojmech „generace X, Y nebo Z“. Jsme generace „h“ a postavili jsme se klimatické a digitální změně. Máme know-how, jsme inovátoři a nebojíme se problémů naší doby. Pojďme tedy kráčet ve stopách našich kreativních průkopníků hansgrohe a staňme se sami řešiteli problémů: Staňme se generací „h“! 

Úspora vody – a co to znamená pro planetu 

I malé kroky směrem k udržitelnosti se počítají. Promyšlené nástroje a výrobky hansgrohe ti s tím pomohou. Například kalkulátor úspor vody hansgrohe vypočte, kolik zdrojů můžeš pomocí baterií a sprch ušetřit. Je to dobré pro klima i pro tvoji peněženku.

Co je udržitelný design výrobku?

Chceš se dozvědět více o dlouhotrvajících vnitřních a vnějších hodnotách výrobků hansgrohe? Tady najdeš zajímavé podrobnější informace o kvalitě, designu a záruce.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.
Z důvodu současné koronavirové situace showroom uzavřen.