Sprchování a koupání tak bude určitě hračka

Moderní sprchový termostat s bezpečnostními funkcemi.
Novinky hansgrohe 2019

Univerzální řada pro moderní rodinnou koupelnu: Croma E

Koupelna je centrem každodenního života rodiny. Relaxace a zábava s dětmi ovšem není vždycky jednoduchá, před rukama malých objevitelů totiž není nic v bezpečí – gumová kachnička, ruční sprcha ani horký proud vody. Díky nové řadě hansgrohe Croma E však nyní můžete své děti bez obav nechat, aby si užívaly sprchování do sytosti. Croma E: bezpečí pro děti a krásná koupelna.

Univerzální řada pro rodinnou koupelnu

Bezpečný a krásný sprchový systém: Croma E ochrání malé objevitele před horkým překvapením. A vy je můžete nechat bez obav cachtat.

n

Bezpečí, pohodlí a zajímavá cena: obrovská zábava ve sprše pro malé i velké

Croma E, to je rozsáhlý sortiment sprch s vysoce moderními funkcemi v atraktivním cenovém segmentu. Tato nová, optimalizovaná sprchová řada je zajímavá hned z několika pohledů.

CoolContact chrání dětské ručičky

Díky této nové technologii chlazení v termostatu Ecostat E nehrozí vašim malým divochům docela určitě žádné nebezpečí. Technologie CoolContact vede totiž proud studené vody v základním tělese tak, aby tekl přímo za celou přední a horní stranou ve směru kartuše termostatu. Horká voda je naopak vedena přímo z nástěnné přípojky do kartuše. Nemůže tak dojít k zahřátí pláště termostatu a ten zůstane trvale studený a bezpečný. Doplňková bezpečnostní funkce: funkce SafetyStop na rukojeti termostatu zabraňuje tomu, aby ze sprchy neočekávaně tekla horká voda. 

Sprchování a koupání tak bude hračka: přečtěte si více o funkcích nové, optimalizované sprchové řady Croma E

Croma E: naše jednička v novém designu

Nepřehlédnutelná je velká horní sprcha Croma E, která díky bohatému a měkkému proudu RainAir promění sprchování v mimořádnou událost – i pro ty nejmenší. Kvalitní kovový disk vodních paprsků má nastavitelný úhel pro větší volnost pohybu. Vyznačuje se čistými plochami a měkce zaoblenými rohy. hansgrohe používá pro tento design název SoftCube. Dokonalým doplňkem je pak ruční sprcha Croma Select. Kulatá nebo se zaoblenými rohy: díky třem druhům proudu – SoftRain, IntenseRain a Massage – se postará o jedinečné chvíle ve sprše. Přepínat zde mohou úplně snadno a intuitivně i dětské ruce, a to pomocí tlačítka Select.

Funkce hansgrohe pro pohodu, komfort a více požitku ve sprše


Produktová řada Croma: to jsou spolehlivé sprchy s vysokou kvalitou made by hansgrohe, která se projevuje i v oblasti technologií pro komfort při sprchování. Díky novému sprchovému jezdci na systému Showerpipe lze ruční sprchu snadno posouvat a nastavovat do vhodné výšky. Nastavení je krásně praktické a protože se provádí jen stisknutím tlačítka, stačí k tomu jedna ruka.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.
Z důvodu současné koronavirové situace showroom uzavřen.