Výrazné designové baterie

Moderní. Precizní. Působivé. Metropol.

Řada baterií Metropol nově definuje čistotu v koupelně. Nadchne všechny, kteří mají rádi výrazný design s čistými liniemi. Díky geometrickým liniím totiž Metropol vynikne v každém moderním prostoru. Nechejte se inspirovat krásou a všestranností nejnovější řady od hansgrohe.

Novinka od hansgrohe: Koupelnové baterie Metropol.
Můžete si vybírat z pěti různých výšek výtoku \\(ComfortZone\\) - od 100 do 260 mm.

Design s výrazným charakterem

Díky precizním, půvabným tvarům představuje řada baterií Metropol vysoce kvalitní design koupelny a vyhledávaný individualismus. Jeho stylová, geometrická silueta je atraktivním prvkem umyvadla, sprchy i vany. Rukojeti a výtoky jsou sladěny paralelně vedenými liniemi. Baterie Metropol překvapí bohatstvím svých variant. To pro Vás znamená velký prostor při výběru preferovaného řešení a ovládání.

Umyvadlové baterie Metropol

Na výběr máte ze tří variant rukojetí:

  • plochá, elegantní páková rukojeť;
  • filigránová držadlová rukojeť;
  • minimalistická rukojeť Select pro intuitivní ovládání stiskem tlačítka.

Máte rádi svobodu pohybu? Umyvadlové baterie jsou dostupné v pěti různých výškách a proto díky nim naleznete optimální doplněk ke každému umyvadlu – a definujete svou osobní ComfortZone. Model baterie 100 je k dostání také s delším výtokem, který zvětší prostor u umyvadla.

Esteticky výjimečným prvkem v prostorovém řešení je umyvadlová baterie stojící na podlaze, kterou lze umístit za umyvadlo či vedle něj. Stejně atraktivní je tříotvorová umyvadlová baterie s oddělenými ovládacími prvky a dvojitou ComfortZone

Video k vanové baterii Metropol stojící na podlaze.

Výrazné prvky ve sprše i na vaně

Tato nejnovější řada baterií od hansgrohe dokáže také svými sprchovými a vanovými bateriemi vytvořit prostředí, které každé koupelně dodá na charakteru.

Sprchování s baterií Metropol

Geometrický design s precizními konturami se uplatňuje i ve sprše. Výrazným prvkem je páková baterie s instalací na omítku, kterou se voda ovládá stylově a spolehlivě. Minimalistické baterie s podomítkovou instalací jsou k dostání se dvěma variantami rukojetí: s pákou a držadlem. K bateriím Metropol se skvěle hodí čtvercová horní sprcha

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna: