Raindance Select S s proudem PowderRain

Jemné, měkké a tiché: nové sprchování ve vodní náruči

Jste také milovníkem „vodní náruče“, která Vás obejme a naplní štěstím? Pak se vám jistě zamlouvá představa mít doma soukromé lázně. Díky novému sprchovému proudu PowderRain od hansgrohe spočinete v náruči vody. Sprcha se promění v tiché a příjemné útočiště, ve kterém se můžete nechat hýčkat, snít a uvolnit se.

Nový a jedinečný: proud PowderRain od hansgrohe. Mikrojemné kapky obejmou tělo při sprchování do vodní náruče.

PowderRain: jemně uvolňující díky mikrokapkám

Nové mikrokapky působí na pokožce velmi jemně. A tím nejpříjemnějším způsobem dokazují, co všechno voda umí, když protéká sprchami od hansgrohe. Tento jemný proud Vám připraví jedinečný zážitek ze sprchování. Vedení vody nového proudu je tak důmyslné, že voda při sprchování téměř nestříká.
 

Nádherná „vodní náruč“ a velmi tiché sprchování

Vodní náruč byla vyvinuta, aby Vám přinesla klid a uvolnění. Abyste se cítili v hebkém bezpečí a sprchování se stalo Vaší soukromou wellness záležitostí. Jemný proud vyvolává na celé kůži nesmírně příjemný pocit. Tisíce mikrokapek při sprchování hýčká Vaše smysly. Jako byste stáli v tom nejjemnějším dešti tropického lesa. Voda, která je ve sprchové hlavici několikrát roztříštěna, navíc z trysek vytéká velmi potichu. Odborníkům ze zvukové laboratoře hansgrohe se podařilo výrazně snížit hluk sprchy až na úroveň šepotu. To abyste při každodenní péči o tělo mohli úplně vypnout.

Mini kapky, maximální efekt a málo stříkanců

PowderRain je jemný a efektivní. Spousty a spousty kapek dokonale smyjí sprchový gel a šampon. Mimoto voda ze sprchy s novým mikroproudem téměř nestříká. Pro vás to znamená: méně skvrn vodního kamene = méně čištění. To potěší v každé koupelně. A zejména u otevřených sprch, které jsou právě velmi moderní.

PowderRain v ručních sprchách, sprchových sadách a sprchových systémech

PowderRain si můžete začít užívat již s minimálními úpravami Vaší sprchy. Chcete-li koupelnu proměnit zcela, nabízíme také kompletní řešení. 

  • Nové mikrokapky pochází z tříproudové ruční sprchy Raindance Select S 120 3jet PowderRain. Zbývající dva proudy se nazývají „Rain“ (plný proud) a „Whirl“ (masážní proud). Přepínají se pohodlně tlačítkem Select. Nové ruční sprchy se jednoduše našroubují na Vaši sprchovou hadici. Snadná je i instalace příslušné sprchové tyče: sprchová sada Raindance Select S 120 3jet PowderRain.
  • Chcete, aby mikrokapky objaly celé vaše tělo? Pak nechte proud PowderRain stékat z horní sprchy Raindance S 240 1jet PowderRain*.
  • Kombinace horní sprchy, ruční sprchy (obě s PowderRain) a termostatu se nazývá: Showerpipe Raindance Select S 240 1jet PowderRain.

Technika, která pohladí

Pro Vaše příjemné zážitky vede hansgrohe vodní proudy zcela novými směry. PowderRain totiž vychází z inovativní technologie. Jednotlivé trysky PowderRain mají šest jemných otvorů (namísto jednoho), které proud rozdělují do jemných mikrokapek. Proto je tento proud mnohem jemnější než běžné sprchové proudy. A voda bude dopadat na Vaši pokožku lehce jako peříčko.

Výrobky s PowderRain od hansgrohe jsou vybaveny dalšími technickými inovacemi, které vám zpříjemní život: tlačítkem Select a funkcí QuickClean.

*Instalací horních sprch a termostatů pověřte prosím specializovaného instalatéra. 

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.