Požitek ze sprchování na druhou

Raindance E: geometrická a nadčasově elegantní

Díky čtvercovému designu a prvotřídním chromovým a skleněným povrchům se sortiment Raindance E stane atraktivním prvkem moderní koupelny. Od horní sprchy přes Showerpipe až po termostat - Raindance E nabízí mnoho možností, jak individuálně realizovat Vaši koupelnu snů. Pro perfektní harmonii doplňte Vaši koupelnu výraznými bateriemi řady Metropol.

Showerpipe Raindance E od hansgrohe.
Showerpipe Raindance E je kompletní systém v zrcadlovém chromu s jasnými výhodami: vše je po ruce pro flexibilní použití a vzhledově výrazné.

Radost ze sprchování má novou podobu

Učiňte z designu sprch Raindance E vzhledově nejvýraznější prvek Vaší koupelny. Rovná plocha čtvercové horní sprchy stylově pokračuje v rameni sprchy, což sprše propůjčuje intenzivní výraz.

Hra pravých úhlů a rovných ploch plynule přechází do Showerpipe, sprchové sady, sprchové tyče a termostatu ShowerTablet (350 nebo 600 mm). Výrazným designovým akcentem je vysoce kvalitní povrch z chromu a bezpečnostního skla odolného proti poškrábání. Rozmanitý sortiment perfektně ladí s precizním designem řady baterií Metropol od hansgrohe. Díky tomu můžete s jistotou kombinovat. Pro harmonické prostředí koupelny.

Design se pojí s funkcí: sprchový výkon XXL

Raindance E Vás bude hýčkat důmyslným a efektivnímu diskem vodních paprsků. Uprostřed zažijete intenzivnější proud, kterým se bleskurychle smývá šampon z vlasů. Vně jsou umístěny trysky s nižší intenzitou. Jemný sprchový deštík Vás obklopí a bude hýčkat Vaše tělo. Plné, lehké kapky zajistí AirPower. Chcete-li šetřit vodou, sáhněte po provedení EcoSmart.

Video k horní sprše Raindance E s ramenem sprchy od hansgrohe.

Raindance E: mnoho variant, skvělé zážitky

Jste nároční a to je dobře. U Raindance E máte na výběr ze spousty variant, přesně podle Vašich představ:

  • Čtvercová horní sprcha zajistí zážitky ze sprchování XXL. K plánování Vaší koupelny snů máte na výběr hned ze tří variant montáže na stěnu a strop. U verze integrované do stropu, s diskem vodních paprsků o velikosti 400 x 400 mm, se strop a sprcha spojují v jeden harmonický celek.
  • U sprchové sady zažijete eleganci ploché nástěnné tyče Unica E a komfort ruční sprchy Raindance Select S 120. Díky samodržícímu, výškově nastavitelnému, otočnému a sklopnému držáku sprchy si ruční sprchu nastavíte dle svých požadavků. Zvolte si povrchovou úpravu dle Vašeho přání: chrom, bílá/chrom nebo černá/chrom. Nástěnná tyč je k dostání i samostatně.
  • ShowerTablet pro sprchu spojuje komfort sprchového termostatu s velkou poličkou o šířce až 600 mm. Čtvercový design Raindance E se odráží v přední části z bezpečnostního skla - v provedení chrom nebo varianta bílá/chrom. Ovládání je velmi snadné díky jednoduché řeči symbolů a ergonomické rukojeti.
  • ShowerTablet pro vanu spojuje vývod do vany a termostat do jediného výrobku. Kombinovat jej můžete s ruční sprchou dle vašeho výběru a pohodlnou otočnou rukojetí můžete přepínat zdroj vody.
  • U Showerpipe si užijete veškeré výhody sprchové sady a termostatu v jediném výrobku. Díky moderní montáži na stávající přípojky tak jde o skvělou volbu pro renovaci koupelny.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna: