Pes si užívá koupání s hansgrohe DogShower.
DogShower

Psí sprcha se promění ve wellness zážitek
pro chlupaté kamarády

Svého psa milujete a trhá vám srdce, když jeho sprchování a koupání provází stres? Pro svého miláčka chcete samozřejmě to nejlepší – vítejte tedy u revoluce v koupání psů. Mytí s hansgrohe DogShower je pro vašeho čtyřnohého přítele vlastně takové pohlazení vodou. Díky této nové sprše budou velcí i malí psi úplně v pohodě – a jejich páníčkové tudíž také.

DogShower Ruční sprcha pro psy 150 3jet s masážními tryskami

  • Tři druhy proudů pro jemnou péči a účinné čištění
  • Měkké trysky s nopky fungují jako vodní kartáč a zároveň masírují
  • WaterBoost: individuální zesilování proudu vody stisknutím tlačítka
Wellness při koupání psů
Druhy proudů
Druhy proudů

Wellness při koupání psů

Na výběr máte tři typy trysky: jemný rozstřikovaný proud na srst, který zároveň čistí a masíruje hřbet, sprchu na nohy a proud Mono na tlapky. Jemné a tiché typy trysek psa uklidňují a jsou vhodné i na citlivé a obtížně dostupné partie.


Čisticí kartáč na psy
QuickClean
QuickClean

Čisticí kartáč na psy

Silikonové trysky podobné kartáči po koupání pejska snadno vyčistíte: dlouhé nopky mají větší průměr, než je u kartáčů obvyklé, a jsou flexibilní. Zbývající nečistoty a zbytky mýdla tak jednoduše otřete.


DogShower se nasadí jedním hmatem
UniversalFit
UniversalFit

DogShower se nasadí jedním hmatem

Je potřeba, aby to v koupelně šlo rychle, ale na hadici je ještě napojená běžná ruční sprcha? Hlavici můžete vyměnit jedním rychlým hmatem – pomocí volitelného adaptéru tak sprchu DogShower pohodlně napojíte na hadici a po vykoupání psa ji zase vyměníte zpět.     


Přepínání typů trysky jediným tlačítkem
Select
Select

Přepínání typů trysky jediným tlačítkem

Pomocí tlačítka Select můžete jednoduše přepínat mezi třemi typy trysky. Stačí na to jedna ruka a sprchování je harmonické a plynulé.

stisknutím tlačítka

Individuální zvyšování množství vody
WaterBoost
WaterBoost

Individuální zvyšování množství vody

Množství vody lze u sprchy DogShower jednoduše a zcela individuálně nastavovat během mytí: stisknutím tlačítka zvýšíte průtok na 9 l/min – oplachování je tak velmi efektivní a snadno odstraníte i obtížné nečistoty.


Antistresový program pro psy i jejich majitele 

Končí koupání psa chaosem ve vaší koupelně? A zahradní hadice je pro vašeho miláčka na seznamu úhlavních nepřátel? hansgrohe DowShower byla vyvinuta ve spolupráci s kynologickými odborníky a psychology. Masážní účinek trysek připomíná hlazení hřbetu, při kterém si pejsek užívá relaxační sprchování.

Co mluví ve prospěch hansgrohe DogShower:

  • Relaxační program. Jemné, tiché rozstřikování vody a masážní trysky zmírňují stres při sprchování.
  • Snadné přepínání mezi třemi typy proudů. Pomocí tlačítka Select, jednou rukou, pro harmonické a plynulé sprchování. Funguje to velmi pohodlně, stejně jako u sprch hansgrohe pro lidské členy domácnosti.
  • Účinnost při mytí: stisknutím tlačítka lze množství vody zvýšit na 9 l/min.
  • Ergonomičnost: tvar disku vodních paprsků je vhodný pro psí tělo. Ergonomická rukojeť dobře padne do ruky.
  • Snadná instalace. DogShower se hodí na standardní přípojku pro ruční sprchu.

Co si o ní myslí milovníci psů

Jelikož je náš pes vždy po procházce zablácený, tak jsme vyzkoušeli @hansgrohe_dogshower. Mytí husté a dlouhé srsti opravdu usnadní! Díky dlouhým tryskám se dají dobře opláchnout a vykartáčovat nečistoty i pěna. Ze svého pohledu můžu říct, že sprchování psa je takhle opravdu příjemnější.“   
@luke_goes_online

„Testovali jsme sprchu @hansgrohe_dogshower a jsme opravdu nadšení! Díky nopkům se srst rychle a kompletně namočí. Sprchování psa s DogShower je opravdu jednodušší než kdy předtím. I můj muž se divil, jak rychle se Lailina hustá srst namočila a jak dobře se z ní dal „vykartáčovat“ šampon. Sprchu DogShower určitě doporučujeme!“ 
@dailyscarlett_

„Jsme naprosto nadšení. Yuki má tak hustou srst, že naše běžná sprchová hlavice je na ni prostě moc slabá. Neustále měl v srsti zbytky šamponu. Pomocí jednolitého proudu se perfektně omyje čenich nebo tlapky. Na zbytek těla jsme používali kompletní trysky. Šampon se tak z jeho srsti skvěle vymyl. Se sprchou jsme velmi spokojení a koupání nám hodně usnadní. Montáž sprchové hlavice je navíc také úplně snadná a je hotová ani ne za minutu.“ 
@yuki_thesnowdevil

„Díky speciální sprchové hlavici s dlouhými silikonovými nopky se hustá srst snadno a rychle namočí.“
@behuetet_geliebt

„Sprchová hlavice @hansgrohe_dogshower koupání psa výrazně zjednodušuje. Byla na to speciálně vyvinutá a pomáhá ze srsti důkladně vypláchnout nejen nečistoty, ale i šampon. Dá se skvěle ovládat jednou rukou, přepínat přitom mezi jednotlivými typy trysek a druhou rukou přidržovat psa.“ 
@littleblueheart_

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.