Vivenis: Objevte kouzlo vody

Žena u umyvadla a koupelnová baterie Vivenis.
Novinky hansgrohe 2021

Proud vody, jak jste ho ještě nikdy necítili

Hledáte baterii pro svou osobní wellness oázu? Řada baterií Vivenis od hansgrohe vás nadchne naprosto novým pocitem z vody: široký
a bohatý tok proudu připomíná přírodní vodopád a dotýká se všech smyslů. I pouhé mytí rukou se tak stane krátkou chvílí plnou požitku.

Nový pocit z vody v osobní wellness oáze

V hektickém každodenním shonu často nezbývá čas na relaxační sprchu nebo koupel ve vaně. Tyto rituály přitom pomáhají, abychom své denní povinnosti zvládali svěží a uvolnění. Nemohlo by se krátkou, překrásnou chvílí plnou požitku stát i mytí rukou? Náš recept na malý odpočinek: Vivenis přináší díky svému proudu v podobě vodopádu dosud nevídaný wellness zážitek. Tento proud je díky technologii AirPower obohacený vzduchem, díky čemuž je velmi jemný a bohatý. 

Chcete mít své koupelnové útočiště zařízené v nadčasově elegantní stylu, který vyzařuje klid? Vkusný design baterií Vivenis s klenutým výtokem je k dispozici pro umyvadlo, vanu a sprchu. Elegantní vzhled podtrhuje filigránská a plochá rukojeť baterie. Náš návrh: zkombinujte Vivenis s naší sprchovou řadou Pulsify a získáte dokonale sladěnou koupelnu. 

S pomocí povrchových úprav FinishPlus v matné černé a matné bílé zrealizujete to, co se vám líbí, a vytvoříte akcenty. Tyto moderní povrchové designy jsou vám rovněž k dispozici u řady Pulsify.

Přehled výhod řady Vivenis

  • Proud v podobě vodopádu, obohacený vzduchem (AirPower), vytvoří s ničím neporovnatelný wellness zážitek.
  • Elegantní tvar baterie harmonicky splývá s proudem vody.
  • Ergonomicky tvarovaná, plochá rukojeť vyzývá k dotyku a snadno se ovládá. 
  • Pro individuální styl v koupelně můžete vybírat mezi třemi povrchovými úpravami: chromovou, matnou černou a matnou bílou.
  • Vivenis spotřebuje díky technologii EcoSmart až o 60 % méně vody než běžné umyvadlové baterie.

Seznamte se s dalšími výrobky a novinkami hansgrohe

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.