WallStoris: úložný systém pro maximální vyjádření individuality

Úložný systém hansgrohe pro sprchové potřeby.
Novinky hansgrohe 2021

Stěna patří vám

Čím uklizenější domov je, tím lépe se v něm cítíme. Harmonické a uspořádané prostředí má na nás lidi totiž uklidňující vliv a zvyšuje pocit pohody. WallStoris je flexibilní úložný systém pro vaši vnitřní vyrovnanost. Jde o systém vhodný do nájemních bytů, který můžete pohodlně nalepit, bez nutnosti vrtání do stěny nebo obkladů – zkrátka podle chuti a nálady.

Rozlučte se s chaosem i problémy s místem!

Je čas na flexibilní úložný systém, který vnese pořádek do vaší koupelny a poskytne vám právě ten úložný prostor navíc, který potřebujete. Princip WallStoris je maximálně jednoduchý, ale tím individuálnější: prostě vezmeme lištu, nalepíme ji a nacvakneme na ni různé moduly

WallStoris: styl a zábava při vytváření úložného prostoru

Jaké doplňky chcete v koupelně mít? Odkládací košíky, háčky na ručníky a žínky, kalíšky, držáky ruční sprchy atd. S úložným systémem WallStoris můžete svou koupelnu uspořádat naprosto individuálně. Značka hansgrohe nabízí tento systém ve dvou povrchových barvách: matné černé a matné bílé. Můžete tak vytvořit pořádek v jednom tónu, nebo naopak stylové kontrasty. Doplňky WallStoris vám poslouží i v prostoru toalety – jako držák na toaletní papír a kartáč.

Až 40 000 možností kombinací

Jdeme na to: rozhodnete se pro délku lišty – 50 nebo 70 cm – a uspořádejte si stěnu zcela podle svého vkusu a prostorové situace. Moduly můžete sestavovat téměř neomezeným způsobem. Sen každého domácího kutila, při kterém se milovníci dekorací mohou vyřádit podle libosti. 

Přehled výhod systému WallStoris

  • Ukládejte své potřeby stylově – pro harmonické prostředí v koupelně, vnitřní vyrovnanost a uklizený domov. 
  • Uložte všechno, co je pro vás v koupelně cenné, a to bezpečně a stabilně. Promyšlené značkové příslušenství hansgrohe se vyznačuje dlouhou životností, ale zároveň také cenovou dostupností.
  • Vyjádřete individuálně svůj vkus. Modulární úložný systém vám nabízí téměř neomezené možnosti kombinací a dekorací. 
  • Instalace těchto doplňků je časově úsporná, můžete je kdykoli přemisťovat i bezezbytku odstranit. Není třeba vrtání, skvělé do nájemních bytů. Díky přiložené lepicí sadě totiž zůstanou kov, sklo i obklady nepoškozené. Lišty samozřejmě můžete i klasicky přišroubovat. 

Seznamte se s dalšími výrobky a novinkami hansgrohe

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.