XtraStoris: Úložný prostor pro koupelnu snů

Designový rám XtraStoris Individual v úpravě Polished Gold Optic.
Novinky hansgrohe 2021

Design, kterému nechybí užitná hodnota

Kladete ve své koupelně snů důraz na kvalitní a dokonalý design a uspořádání? A běžné odkládací prvky na tu spoustu šamponů a sprchových pomůcek se k vaší designové koncepci nehodí? Představujeme vám chytré úložné řešení, které vypadá stejně dobře jako zbytek vaší koupelny: stěnové výklenky XtraStoris přinášejí větší volnost pohybu a doplní vaše stávající vybavení sprchy.

Všechno krásně uložené, sladěné se stylem vaší koupelny

Renovujete koupelnu nebo plánujete novou? Máte rádi čistou a jednoduchou koupelnovou architekturu, kde nic neruší a která se hodí k dokonalému prostředí vašeho bydlení? Koupelna by měla být koneckonců místem, kde se cítíte báječně, místem, které vyzařuje klid a odráží váš vkus. V tom případě se vám budou líbit naše úložná řešení pro tu spoustu sprchovacích pomůcek, které je v koupelně třeba někam uložit. Výklenky XtraStoris podtrhnou kvalitní design vaší koupelny a budete je využívat dennodenně. Promyšlené: systém XtraStoris využívá volný prostor ve zbylé instalační stěně. 

Řady XtraStoris se hodí do jakékoli koupelnové koncepce

Stěnové výklenky XtraStoris jsou k dostání v různých typech provedení, rozměrech a barvách. Nejprve si vyberte požadovanou barvu korpusu: vzhled nerezové oceli, resp. její kartáčovanou variantu, matnou černou a matnou bílou. Pokud se rozhodnete pro jednobarevnou variantu, máte k dispozici řadu XtraStoris Original s integrovaným rámem, nebo zredukovanou řadu XtraStoris Minimalistic, která je bez rámu. Individualizujte své nové úložné řešení: řadu XtraStoris Rock lze na přední straně obložit, a dokonale ji tak integrovat do sprchy. Řada XtraStoris Individual, dvoubarevná, s designovým rámem z kartáčované nerezové oceli nebo v jedné z pěti povrchových úprav FinishPlus, se hodí k příslušným sprchám a bateriím hansgrohe.

Kvalitní materiály pro použití v mokrých prostorách

Všechny varianty výrobků mají vodotěsnou instalační sadu. Samotný stěnový výklenek je buď v jedné rovině s obklady, nebo z nich vyčnívá, podle toho, jak si budete přát. Vytvoříte tak jednolitý vzhled koupelny, a to včetně stěn.

Seznamte se s dalšími výrobky a novinkami hansgrohe

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.