Tipy pro modernizaci

Jak snadno renovovat koupelnu.
Pro trvalý komfort

Snesla by Vaše koupelna osvěžení? Design a technika, ale i požadavky na koupelnu se neustále mění. Nebo máte dotazy týkající se energetické účinnosti? Pro modernizaci koupelny, při níž využijete stávající základ, existuje řada dobrých důvodů. V tomto rádci od hansgrohe s kontrolním seznamem si přečtete, co vše je potřeba mít na paměti.

Encontrar la grifería que hace juego con su lavabo
Čerstvý vítr v koupelně: stačí nová sprcha, umyvadlová baterie nebo termostatická baterie u sprchy a Váš domov ožije moderním vzhledem
a pohodlím.

Rádce pro úspěšnou renovaci stávající koupelny

Chcete zkrášlit koupelnu? Dejte prostor svým nápadům. Můžete jí dát čerstvou barvu, vylepšit osvětlení, pořídit novou sprchu a nebo ji proměnit
k nepoznání. Již jen pouhá výměna baterie probudí umyvadlo k novému životu. Navíc, když ji lze instalovat tak snadno, jako tyč na ručník nebo poličku.

Zamyslete se nad tím, co chcete na koupelně zlepšit a pak se rozhodněte pro rozsah renovace. Chcete vyměnit staré obklady za jinou velikost, která místnost opticky zvětší? Líbí se Vám rozmanité mozaiky, které koupelnu opticky zvýrazní? Dáváte přednost stěnám bez obkladů? Chcete-li vanu vyměnit za velkorysou sprchu (či obráceně), pak se musíte zamyslet nad novými povrchy. Navíc je potřeba prověřit, zda se Vaše přání hodí k půdorysu koupelny. Chcete využívat moderní technologie pro úsporu vody a energie? Prodejce Vám poradí ve všech otázkách.

Velké nebo malé řešení? Renovace podle rozpočtu

Nejprve si stanovte rozpočet, ale zůstaňte otevření „plánu B“. Kompletní poradenství u specializovaného prodejce Vám totiž ukáže možnosti, na které jste možná vůbec nepomysleli. Máte však jistotu, že modernizace koupelny s kvalitními výrobky od společnosti hansgrohe je dlouhodobou investicí. hansgrohe navíc nabízí 15 let garantovanou dostupnost náhradních dílů. Zamyslete se také nad možností postupné renovace. Je možné, že na jednotlivé kroky lze získat státní podporu. Doporučujeme Vám, abyste se v tomto ohledu informovali.

Modernizace koupelny s novými bateriemi a sprchami.
Pro modernizaci umyvadla stačí jen malá investice. Rychle instalovaná je i nová nástěnná tyč pro větší pohodlí při sprchování.

Stylová renovace koupelny s chytrými technologiemi

Náš tip: rozhodněte se pro určitý styl, který Vám usnadní předvýběr designu baterií. U hansgrohe naleznete koupelnové výrobky ve třech stylech, které označujeme "Avantgarde", "Modern" a "Classic". Rozhodnete se tak pro určitý systém, v němž se k sobě všechny výrobky hodí. Nové výrobky od hansgrohe lze kombinovat s těmi stávajícími.

Sprcha krásnější a modernější

Informujte se o inovativních technologiích, neboť v oblasti koupelen se mnohé změnilo. hansgrohe nabízí výběr koupelnových výrobků, které jsou jako stvořené pro renovaci. Patří mezi ně sprchové systémy nebo sprchové sady. Také výměna baterie s instalací na stěnu za hansgrohe ShowerTablet s odkládací plochou vylepší pohodlí bez nákladné renovace.

Je potřeba zohlednit také nároky uživatelů koupelny v budoucnosti? Mnoho inovací v koupelně umožňuje vytvořit vícegenerační koupelnu. I malými kroky tak můžete zlepšit ergonomii a bezpečnost. Myslíte na sprchu v úrovni podlahy místo starého vyvýšeného řešení? I tuto investici do Vaší koupelny, díky níž bude koupelna splňovat i budoucí nároky, lze realizovat. Nezapomeňte prosím, že tato změna si žádá komplexnější plánování.

Renovujte a připravte koupelnu na proměny v čase

Ať se rozhodnete jakkoliv, s výrobky společnosti hansgrohe získáváte prvotřídní značkovou kvalitu, dlouhou životnost a dostupnost náhradních dílů. Při montáži s iBox universal budete mít možnost proměnit Vaši koupelnu i v budoucnosti. Budoucí požadavky na nový design a funkce lze tímto způsobem provést snadno „za stěnou“.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.
Z důvodu současné koronavirové situace showroom uzavřen.