hansgrohe pro lepší hygienu

Bezdotykové mytí rukou bez kontaktu
s baterií

Hledáte baterii na WC pro hosty, do sanitární místnosti ve své restauraci, průmyslovém provozu nebo spolku? Tam, kde si ruce myje mnoho lidí, je čistota a hygiena obzvláště důležitá, a to se týká i povrchu baterií. Společnost hansgrohe podporuje hygienu a správné mytí rukou pomocí bezdotykových baterií.  

Výhody bezdotykové elektronické baterie

hansgrohe pro lepší hygienu
Mytí rukou je jako opatření v boji proti infekcím dnes aktuálnější než kdy dříve. Bezdotykové baterie hansgrohe napomáhají hygieně a navíc šetří zdroje.
  • Žádný přímý kontakt s baterií nebo ovládací pákou. Tato technologie zlepšuje hygienu u umyvadla, a to zejména v sanitárních zařízeních s mnoha různými uživateli. 
  • Optimální teplota vody pro správné mytí rukou je přednastavená, není nutná individuální regulace. 
  • Voda teče jen, pokud je potřeba. To šetří zdroje při spotřebě i využívání energie pro ohřev teplé vody. Díky technologii EcoSmart je úspora vody u těchto baterií znatelná.
  • Elektronická baterie má tvar, který se snadno a účinně čistí. Aby bylo možné vyčistit umyvadlo, lze vodu u baterie zastavit ručně.
  • Kvalita a dlouhá životnost: elektronické baterie hansgrohe jsou kvalitní značkové výrobky s certifikátem TÜV, za které přebíráme záruku výrobce. Více informací naleznete zde.    
  • Spojení hygieny a designu: Čisté formy promění elektronickou baterii v zajímavý a výrazný prvek na umyvadle. V koupelně pro hosty se tak hygienický aspekt spojí s atraktivním designem. 

Správné mytí rukou: bez kontaktu s baterií    

Z hygienického hlediska jsou nejlepší bezdotykové sanitární baterie: díky elektronice teče voda jako mávnutím kouzelné hůlky, a není přitom třeba sahat na páku nebo ovládací rukojeť. A to ani k pouštění vody, ani k jejímu zastavování. Integrovaná přibližovací elektronika
s infračerveným senzorem zaznamená ruce v umyvadle, automaticky spustí tok vody a po umytí rukou jej přeruší. 
Bezdotykové umyvadlové baterie hansgrohe mají krásný tvar a design.
Bezdotykové umyvadlové baterie hansgrohe mají krásný tvar a design, jsou odolné a kvalitní. Proto nabízíme koncovým spotřebitelům záruku výrobce na pět let* \(více info na www.hansgrohe.cz/zaruka\)

Tyto vlastnosti přinášejí větší pohodlí

Inteligentní úspora vody, snížení spotřeby energie
EcoSmart
EcoSmart

Inteligentní úspora vody, snížení spotřeby energie

Elektronické baterie hansgrohe jsou vybaveny technologií EcoSmart, a proto mají velmi úspornou spotřebu. Baterie spotřebují standardně jen pět litrů za minutu. Promyšlená kombinace přidávání vzduchu a omezení průtoku šetří pitnou vodu a chrání zdroje.

Zjistit více

Užívejte si vodu v celé její plnosti
AirPower
AirPower

Užívejte si vodu v celé její plnosti

Technologie hansgrohe AirPower obohacuje vodu vzduchem a vytváří příjemný vodní proud s plnými, měkkými kapkami. Přimíchání vzduchu zároveň omezuje riziko rozstřikování u umyvadla. Díky příjemně měkkému proudu lze vodu využívat efektivněji, a proto se jí spotřebuje méně.

pokračovat ve čtení

Zvolte optimální volnost pohybu
ComfortZone
ComfortZone

Zvolte optimální volnost pohybu

Elektronické baterie hansgrohe jsou k dostání v různých výškách, pro jakékoli umyvadlo. Díky volbě individuální ComfortZone lze řešení baterie přizpůsobit osobním potřebám i dané situaci.     

Zjistit více

Dobrovolná záruka výrobce pro Vás
Záruka
Záruka

Dobrovolná záruka výrobce pro Vás

Pro bezdotykové elektronické baterie nabízí hansgrohe koncovým spotřebitelům dobrovolnou záruku v délce pěti let*. Nabízet našim zákazníkům vždy vysokou kvalitu je jednou z elementárních součástí naší firemní filozofie. *(bližší informace na www.hansgrohe.cz/zaruka)

pokračovat ve čtení

Elektronické baterie pro každé umyvadlo        

Bezdotykové umyvadlové baterie s infračervenou elektronikou pro lepší hygienu jsou k dostání se zapojením do sítě nebo na baterii. Odborný instalatér může tyto baterie nainstalovat na jakékoli umyvadlo. U varianty se zapojením do sítě je nutno navíc myslet na elektrickou přípojku.

Elektronická baterie se zapojením do sítě používá zásuvku pod umyvadlem, která je spojena s transformátorem na nízké napětí 6 V (transformátor je součástí dodávky). Box se umístí rovněž po umyvadlo a připojí se na baterii. Profesionál v oblasti sanity zajistí dodržení požadovaných bezpečnostních odstupů.

Bezdotyková umyvadlová baterie napájená baterií je zásobována nízkým napětím z 6V baterie (typ CR-P2). Box, který je součástí dodávky, se přitom umístí pod umyvadlo a spojí s baterií. Napájecí baterie vystačí asi na 2 roky správného mytí rukou a poté ji lze vyměnit.

Bezdotykovou baterii lze velmi snadno nastavit

Elektroniku senzoru je nutno přizpůsobit místním podmínkám, velikosti a povrchu umyvadla. U elektronických baterií hansgrohe se přizpůsobení okolnímu prostředí provede automaticky. Odborný instalatér nařídí u bezdotykové baterie při nastavování také požadovanou teplotu. U varianty s ovládáním teploty máte na baterii k dispozici také míchací páku, kterou můžete teplotu vody na mytí rukou nastavovat individuálně. 

Vzbudili jsme Váš zájem o bezdotykové elektronické baterie? V tom případě zde najdete kontakt na odborného prodejce ve Vašem regionu. 
 

Spojení designu a funkce: elektronické umyvadlové baterie hansgrohe

Vyhledat odborného partnera

Elektronické instalace pro hygienu pitné vody    

Veřejná a komerční sanitární zařízení nejsou občas po delší dobu v provozu. Když pak voda neodtéká, ale stojí v potrubí, může docházet ke zvýšenému množení bakterií legionell, které mohou vyvolávat zánět plic. 

Aby nedošlo při opětovném otevření baterie po dlouhé době ke vdechnutí aerosolu s obsahem choroboplodných zárodků, lze u elektronických baterií aktivovat takzvané hygienické proplachování. Při hygienickém proplachování teče voda automaticky po dobu deseti vteřin vždy 24 hodin po posledním spuštění.

Navíc je k dispozici nepřetržité propláchnutí v délce tří minut pro tepelnou dezinfekci. Obě tyto funkce spouštíte vy jako provozovatel nebo správa budovy.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.