hansgrohe CoolStart

Objevte s funkcí CoolStart jedinečnou možnost úspory energie

U standardních baterií se při středové poloze páky ihned spustí průtokový ohřívač nebo oběhové čerpadlo. To není nutné. U baterií s funkcí CoolStart od hansgrohe teče nejprve pouze studená voda. Díky tomu se potrubí zbytečně nenaplní teplou vodou. Až když páku vědomě posunete doleva, přimíchá se horká voda. To prospívá životnímu prostředí i peněžence.

Úspora energie v domácnosti s hansgrohe CoolStart
Ve středové poloze protéká bateriemi s funkcí CoolStart výlučně studená voda. Teplá voda začne téct až tehdy, když páku otočíte doleva.

Takto automaticky snížíte Vaše náklady na teplou vodu

S funkcí CoolStart od hansgrohe teče teplá voda pouze tehdy, když ji skutečně potřebujete. Potřebnou energii začnete spotřebovávat až ve chvíli, kdy aktivně otočíte páku baterie doleva. Přitom rozhodujete, jakou teplotu chcete mít. Posun páky doprava je zablokován. To znamená, že se energeticky náročná příprava teplé vody omezuje pouze na situace, kdy je to opravdu zapotřebí. Pro krátké umytí rukou teplou vodu většinou nepotřebujete. 

CoolStart tedy v domácnosti šetří energii a peníze. Pro srovnání: standardní baterií protéká teplá voda ve středové poloze. Baterií od hansgrohe s funkcí CoolStart teče studená voda ve středové poloze. 

Funkcí CoolStart jsou vybaveny umyvadlové baterie těchto řad od hansgrohe:

Vyberte si Vaši baterii s funkcí CoolStart a ušetřete:

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.