Úspora vody v koupelně

hansgrohe EcoSmart šetří vodu a peníze

Baterie a sprchy od hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody než běžné výrobky. Nižší spotřeba vody navíc vede také k poklesu energetické náročnosti. Sečteno a podtrženo to znamená méně emisí oxidu uhličitého a nižší výdaje. EcoSmart je tedy přínosem pro životní prostředí i pro Vaši peněženku.

Na Vašem vyúčtování za vodu a energie uvidíte, jak efektivně EcoSmart pracuje.

Pulsify hand shower with and without EcoSmart.
Nová řada sprch Pulsify je k dispozici také ve verzi EcoSmart (obrázek vpravo). I přesto, že je průtok snížen, proud PowderRain je bohatý a má relaxační účinky.

Technologie EcoSmart od hansgrohe je integrována uvnitř Vašeho výrobku hansgrohe. Její účinek naopak přehlédnout nelze. Díky ní totiž výrazně ušetříte.

Co Vám přinese technologie EcoSmart:

  • Nižší spotřeba vody až na 9 l/min. u ručních a horních sprch (výrobky s označením „green“ spotřebují dokonce jen 6 l/min.)
  • Baterie od hansgrohe spotřebují standardně pouze 5 litrů za minutu
  • Klesající spotřeba teplé vody, s tím spojená nižší spotřeba energie
    a nižší náklady
  • Nižší emise CO2 díky nižší spotřebě energie
  • Trvalý průtok i při kolísajícím tlaku vody
  • Požitek i při nižším průtoku - bohatý, kypící proud vody díky obohacení vzduchem

Takto funguje technologie EcoSmart od hansgrohe u ručních sprch:

Potěšení ze sprchování s čistým svědomím

Sprchování je jedna z nejpříjemnějších činností, kdy je cílem se osvěžit a znovu dobít baterie. Přemýšleli jste někdy, co je ještě víc než to? Kalkulátor úspor je váš okamžitý nástroj pro výpočet možného potenciálu úspor za vodu a energii v případě produktů EcoSmart. I takto malé kroky směrem k udržitelnosti se počítají. Porovnejte rozdíl díky našemu kalkulátoru úspor. 

Kalkulátor úspor

Udělejte pro přírodu i sebe něco dobrého - šetřete vodou u umyvadla

Technologie EcoSmart od hansgrohe šetří vodu v koupelně.
Díky technologii lze vodu ušetřit také u umyvadla.

S technologií EcoSmart od hansgrohe se Vaše denní spotřeba vody u umyvadla sníží až o 60 %. To je obrovská úspora. Vynásobte tuto úsporu vody počtem umyvadlových baterií u Vás doma. Uvidíte, že technologie EcoSmart je velkým přínosem, který šetří jak životní prostředí tak i Váš rozpočet.

Díky technologii EcoSmart se spotřeba vody u všech umyvadlových baterií od hansgrohe sníží na zhruba 5 litrů za minutu. Jak je to možné? Díky příměsi vzduchu a speciálnímu omezení průtoku. Perlátor EcoSmart je vestavěn do výtoku baterie a vodu provzdušňuje. Výsledkem je bohatý, bublající proud vody. Konstantní výkon a rovnoměrný proud vody i při kolísajícím tlaku vody zajišťuje „přesný elastometr“. Omezuje průtok a tím trvale šetří pitnou vodu.

Takto funguje EcoSmart od hansgrohe u baterií:

Objevujte výrobky hansgrohe s technologií EcoSmart:

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.