Woman showering with Pulsify overhead shower with PowderRain.
28 Výsledky
Jednoduše plná života

Řada Pulsify udělá velký dojem i v malé koupelně

Tato řada sprch od hansgrohe přinese do vaší koupelny zážitek díky proudu PowderRain. Sprchy Pulsify zahalí celé vaše tělo do pláště z jemných mikrokapek a díky svému kompaktnímu designu se perfektně hodí do vašeho sprchového prostoru – bez ohledu na to, jak malý může být. S těmito moderními sprchami si můžete užít neporovnatelné chvíle pohody a to nejenom díky tomuto druhu proudu, ale také technice Select.  A to vše v atraktivním poměru cena/výkon. Máte rádi stylové barvy ve svých interiérech? Sprchy Pulsify jsou k dispozici kromě chromu také v matné černé a matné bílé. Můžete si sestavit svůj vlastní individuální Pulsify wellness program s různými typy sprch.

Proud PowderRain si může užít každý! Jaké sprchy řada Pulsify nabízí?

Někdy povzbuzující, někdy uvolňující, vždy inspirující: Hlavová sprcha Pulsify vás hýčká proudy PowderRain a Intense PowderRain. Úhel sklonu hlavové sprchy o průměru 260 mm můžete individuálně napolohovat a zároveň snadno odstranit zbytky vodního kamene na silikonových nopcích díky QuickClean. Ruční sprcha Pulsify má průměr 105 mm, což je úžasná velikost, ze které proudí 3 druhy proudů: PowderRain, IntenseRain a Massage. Varianty s technologií EcoSmart vám umožní sprchovat se obzvláště udržitelným způsobem, protože vám šetří cenné zdroje. Sprchový set Pulsify kombinuje ruční sprchu, sprchovou tyč a sprchovou hadici – a s inovativní sprchovou podpěrou Push přináší ještě více pohodlí do vaší sprchové rutiny.

Sprchy Pulsify nabízí systematický wellness

Sprchový systém Pulsify se skládá z ruční sprchy nebo hlavové sprchy a termostatické baterie ShowerTablet Select. Tento nejmodernější termostat nejen spolehlivě reguluje požadovanou teplotu a objem vody, ale také nabízí další polici pro vaše sprchovací pomůcky a spoustu pohodlí s intuitivními tlačítky Select.

Flexibilní doplňky WallStoris se ke sprchám Pulsify skvěle hodí

Flexibilní úložný systém WallStoris se perfektně hodí ke sprchám Pulsify. V modulárním úložném systému hansgrohe můžete dekorativně a individuálně skladovat mýdla, gely, šampony, gumové kachničky a mnoho dalšího. Stylové police jsou dostupné v matném bílém a matném černém povrchu. 
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.