RainDrain Flex installed in Matte Black.

RainDrain

Sprchový odtok

RainDrain přináší individuální koncept do vaší koupelny

Chcete moderní koupelnu, kde je vše sladěno? Konzistentní design je uspokojující a sprcha v úrovni podlahy vytváří atmosféru jako v lázních. S vysoce kvalitním odtokovým systémem RainDrain zažijete ve sprše nejvyšší komfort a navrhnete ji jedním tahem. Povrchová úprava odtokového systému je sladěna i s bateriemi značky hansgrohe. Kombinujte sprchový odtok RainDrain se sprchami, bateriemi a inovativními úložnými řešeními harmonicky ve svém stylovém světě. RainDrain je vhodný jak do novostaveb, tak pro rekonstrukce. 

RainDrain vylepší každý sprchový prostor

RainDrain se hodí do každé vysněné sprchy, bez ohledu na to, zda-li již máte vytvořený váš plán pro sprchu v úrovni podlahy. Dáváte přednost tomu, aby sprchový odtok byl v jedné rovině se stěnou? S RainDrain Match a RainDrain Flex to není problém. Sprchový žlab RainDrain můžete umístit i volně, protože sprchový systém se sifonem je zcela flexibilní. Milujete XXL potěšení ze sprchování? RainDrain nabízí inovativní technologii Dryphon s vysokou kapacitou odtoku. Jednoduše požádejte vašeho obkladače o další informace k možnostem odtoků. 

Rozmanitost: Co dělá RainDrain tak individuální

Chcete, aby vše ve vaší sprše ladilo, od horní sprchy až po odtok na podlaze? RainDrain nabízí několik instalačních možností. 

RainDrain Flex má mimořádně kvalitní vzhled a nabízí sedm povrchových úprav vrchního krytu: kartáčovaná nerezová ocel, chrom a pět barev FinishPlus, které ladí se sprchami a koupelnovými bateriemi Hansgrohe: matná černá, matná bílá, leštěný vzhled zlata, kartáčovaný bronz a kartáčovaný černý chrom. S RainDrain Flex je možné vidět odtékající vodu do odpadu a sifonu přes integrovaný spád.

RainDrain Match zahrnuje výběr ze šesti povrchových úprav krytu sprchového odtoku: kartáčovaná nerezová ocel, chrom, matná černá nebo matná bílá a skleněné povrchy v černé a bílé. Zadní stranu lze navíc obkládat kachličkami (nedoporučuje se u skleněných variant), což vám umožní vytvořit konzistentní plochu sprchy. Odtokový systém RainDrain Match je vhodný pro všechny keramické obklady. Pro silnější obklady z přírodního kamene je k dispozici produktová řada RainDrain Rock.

Třídit podle
31  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.