XtraStoris Individual with frame in Polished Gold Optic.

XtraStoris

Chytré úložné prostory

XtraStoris: řešení, které přináší nejen design, ale i užitek

Plánujete novou koupelnu nebo její renovaci? Vaše vysněná koupelna by měla být jak moderní, tak odpovídat celkovému konceptu vašeho bydlení. Hledáte šikovné a smysluplné úložné řešení pro umístění vašich sprchovacích pomůcek, které zároveň podtrhne svým vzhledem vaši koupelnu? Posuňte ho na vyšší úroveň a vytvořte si tak krásný a funkční prostor díky XtraStoris.

Intergrované úložné řešení pro svobodu pohybu v prostoru koupelny

Systém XtraStoris využívá volný prostor v instalační stěně jako vodotěsný nástěnný výklenek. Na výběr jsou různé rozměry od 30 cm x 15 cm do 30 cm x 90 cm (výška x šířka), které obkladač nainstaluje vodorovně nebo svisle do předstěnové konstrukce nebo stavební stěny. Na výběr máte z těchto instalačních možností: zarovnané se stěnou a bezrámové, vyčnívající ze stěny, nebo s rámem. Vzhled nerezové oceli, matná černá a matná bílá vytváří rozsáhlé estetické možnosti.

Snadné přizpůsobení

S výklenky XtraStoris máte na výběr z několika možností, které dokáží plně odpovídat vašim požadavkům v prostoru sprchového koutu.

  • XtraStoris Individual s designovým rámem: vyberte si ze šesti barevných variant rámu. Barvy jsou shodné se sprchami a bateriemi hansgrohe s povrchy FinishPlus, takže zachovávají konzistentní design v koupelně.
  • XtraStoris Minimalistic, bezrámový: sprchový výklenek je v jedné rovině s obklady nebo designem stěny nebo vyčnívá ze stěny. Fanoušci designu mohou využít tuto možnost pro vytvoření osobních akcentů.
  • XtraStoris Original: tělo a rám plynule splývají.

Vytvoření celostního designu koupelny je díky XtraStoris snadné

Barevné provedení výklenků XtraStoris dokonale ladí se sprchami a bateriemi hansgrohe v povrchových úpravách FinishPlus. Ve stejném exkluzivním barevném provedení můžete také kombinovat tyto nástěnné niky s odtoky RainDrain pro sprchy v úrovni podlahy.

Třídit podle
23  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.