Kombinace širokého dřezu a kuchyňské baterie Select.
12 Výsledky
Designově oceněné kombinace

Perfektní souhra pro více radosti v kuchyni

Tyto designy a koncepce obsluhy byly vyznamenány - například renomovaným oceněním if Design Award 2017. Nové dřezové kombinace hansgrohe sestávají z kuchyňského dřezu, pokročilé dvouotvorové kuchyňské baterie Select a sBoxu a jsou skutečnými týmy snů. Existují ve dvou různých variantách ovládání, které usnadní a urychlí mnoho pracovních postupů. Všechny komponenty jsou vzájemně přesně sladěny a jsou dodávány jako jeden soubor se vším nezbytným příslušenstvím. Díky tomu máte při plánování a montáži jistotu.

Dvě inteligentní varianty ovládání přinesou revoluci do Vaší práce v kuchyni

Pro větší efektivitu a pohodlí při každodenní práci v kuchyni jsou k dispozici dřezové kombinace hansgrohe se dvěma inovativními možnostmi ovládání. Jedinečné je, že kuchyňská baterie a dřez jsou ovládány samostatnými ovládacími prvky.

Varianta 1: jako obvykle nastavíte množství a teplotu vody plochou rukojetí na kuchyňské baterii. Novinka: Tlačítko Select s flexibilním umístěním lze integrovat například na předním okraji dřezu. Tímto tlačítkem pustíte nebo zastavíte proud vody v bezprostředním dosahu - prstem, zápěstím nebo - máte-li plné ruce - loktem. Výtok z dřezu otevíráte nebo zavíráte otočením tlačítka Select. Ruce tak zůstanou čisté a suché!

Varianta 2: zde se na předním okraji dřezu nachází ergonomická rukojeť. Otočením si pohodlně nastavíte teplotu vody. Nakloněním nastavujete množství vody. Jedním stisknutím tlačítka (technologie Select) navíc pouštíte nebo zastavujete proud vody na výtoku z kuchyňské baterie - pro cílené používání vody. Díky rozdělení tělesa baterie a ergonomického ovládacího prvku vzniká působivá estetika. Vaši hosté budou žasnout.

Obě varianty ovládání respektive kuchyňských baterií mají praktický vytahovací výtok. sBox instalovaný ve spodní skříňce slouží k prostorově úspornému uložení vytahovací hadice obou baterií, zajišťuje její snadné vytahování a chrání ji před poškozením. sBox rozšíří Váš akční rádius až o 76 cm. Takováto dlouhá vytahovací sprcha Vám při práci v kuchyni zvětší Váš pracovní prostor.

Které dřezy jsou nabízeny v kombinacích s novými variantami ovládání?

Na výběr je pět dřezů, které jsou k dostání jako kombinace dřezu a baterie s oběma variantami ovládání: od kompaktního jednodřezu o šířce 450 mm (s odkapávací plochou nebo bez ní), přes velkorysou variantu s šířkou dřezu 660 mm až po dvoudřez. U dvoudřezu mohou mít jednotlivé dřezy stejnou nebo rozdílnou velikost. Každý dřez hansgrohe je vyroben z ručně svařované nerezové oceli. Obě kuchyňské baterie s ovládacím prvkem jsou k dostání ve vzhledu nerezové oceli odolné proti poškrábání nebo v chromu. Můžete si vybrat, zda Vaši kombinaci instalujete klasicky na pracovní desku nebo v jedné rovině s pracovní deskou.

Nebo chcete raději kombinovat individuálně? Pak objevujte celý náš sortiment kuchyňských dřezů. Dřezy můžete doplnit každou libovolnou kuchyňskou baterií hansgrohe.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.