Kitchen accessories: wooden chopping board from hansgrohe.

Příslušenství

Třídit podle
20  Výsledky
Takto bude vybavení dřezu kompletní

Komfortní kuchyňské doplňky: dávkovač tekutého mýdla/mycího prostředku a kuchyňské prkénko

Pokud už vlastníte dřez nebo dřezovou kombinaci s baterií, nabízíme Vám praktický doplněk: dávkovač mycího prostředku nebo mýdla. Vysoce kvalitní, kompletní řešení se postará o to, aby u Vašeho dřezu bylo všechno opticky dokonalé, prostor působil pěkně uklizeně a práce šla dobře od ruky. Protože design a funkce kuchyňských pomocníků jsou perfektně sladěné. 

Dávkovač mycího prostředku s ušlechtilým designem: vhodný k našim řadám kuchyňských baterií

Podle povrchu své kuchyňské baterie si můžete vybrat buď klasicky chromovaný dávkovač nebo dávkovač s nerezovou povrchovou úpravou. Jeho štíhlé tělo harmonicky ladí s kuchyňskými bateriemi ve stejném designu. hansgrohe má pro každou řadu baterií odpovídající tvar rozety. Dávkovač mycího prostředku A71 se hodí k řadě M71 a Metris. Dávkovač A51 se hodí k řadě M51 a Talis a univerzálně použitelný A41 se hodí k řadě M41 a Focus.

Ekologicky šetrné kuchyňské doplňky: úsporné dávkování, méně plastů

Levák nebo pravák? Při montáži instalatér vyvrtá pouze jeden otvor nalevo nebo napravo od Vaší kuchyňské baterie nebo na vnějším okraji dřezu. Je-li dávkovač zapuštěný, je vidět jen hlava pumpičky a rozeta. Nádobka, která pojme 500 ml tekutiny, zůstává decentně ukrytá dole a dá se jednoduše plnit ze shora. Není to příjemnější na pohled, než když u dřezu stojí vyboulená plastová láhev? Také dávkovací množství 2 ml na jedno stisknutí pumpičky je šetrné k životnímu prostředí. 

Univerzální dřevěné prkénko: špičkový produkt, který poslouží jako odkládací nebo odkapávací plocha

Prkénko hansgrohe je dalším kuchyňským doplňkem, který je perfektně kompatibilní s našimi dřezy. Má plochý design s výškou 20 mm, hladký příjemný povrch a vodicí hranu. Dá se tak optimálně integrovat do dřezu a posouvat po něm. U dvoudřezu hansgrohe prkénko kompletně zakrývá menší vaničku a slouží tak jako přídavná odkládací a odkapávací plocha. 

Kvalitní kuchyňské prkénko: přírodní produkt z naší dílny na nápady

Také dřevo může být u hansgrohe ve značkové kvalitě. Nabízíme ekologicky šetrné kuchyňské doplňky z dubového a ořechového dřeva. Každé prkénko je díky své charakteristické kresbě dřeva unikátem. Kvalitní dřevo, které jsme ošetřili otěruvzdornou lazurou na bázi tvrdého oleje, je jemné k vašim nožům a uchovává si svůj tvar. Díky vysokému podílu kyseliny tříslové má antibakteriální účinek. Doporučujeme čistit prkénko horkou vodou s trochou mycího prostředku a houbičkou a nechat ho uschnout na vzduchu.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.