Schiltach jako sídlo firmy Hansgrohe.
Firemní hodnoty

Kvalita, na níž se můžete spolehnout

Kvalitu našich výrobků poznáte při sprchování nebo umývání rukou. Co se ale za ní skrývá? Co pohání Hansgrohe kupředu, jaký hospodářský význam má tato společnost a kam až sahá její odpovědnost? Podívejte se „klíčovou dírkou" na tuto firmu ze Schwarzwaldu, jejíž výrobky jsou k vidění po celém světě. Přečtěte si, proč jsme takoví, jací jsme. A co je pro nás důležité.

Na osvědčenou značkovou kvalitu od hansgrohe se můžete spolehnout. Vaše výhody: prvotřídní výrobky, oceněný design, udržitelná výroba a silný servis. V následujícím textu Vám je osvětlíme blíže:

  • V části kvalita Vám ukážeme, co si v hansgrohe představujeme pod slovem „kvalitní práce“. 
  • Rozdíl spočívá v designu: již více než 30 let propůjčuje studio Phoenix Design tvář značce hansgrohe. Zjistěte více o této designové kanceláři se světovým renomé. A objevte paletu ocenění za design, které jsou stavebním kamenem vysokých nároků na kvalitu a designového prvenství skupiny Hansgrohe. 
  • V části Tradice a inovace se seznámíte s historií firmy. Věděli jste, že Hans Grohe vynalezl nástěnnou sprchovou tyč? Až do dnešních dnů se inovativní duch odráží v nespočtu patentů a pozoruhodných technologií budoucnosti. 
  • Skupina Hansgrohe hospodaří udržitelně a jedná odpovědně. V části Odpovědnost se dozvíte, jaké další dobré důvody mluví pro koupi výrobku od značky hansgrohe.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.