Komfort napříč celou řadou

Trvale udržitelná produktivita
s angažovaností a odpovědností

Když si člověk koupí sprchu nebo baterii hansgrohe, může si být jist, že si koupil krásný výrobek s dlouhou životností. Ve výrobku samotném se však skrývá mnohem více: od prvního nápadu až po balení nenechává skupina Hansgrohe nic náhodě. Při výrobě šetříme zdroje, a to zejména na pracovištích, kde je ústředním bodem člověk. A politika společnosti? Výhledově férová.

Skupina Hansgrohe: trvale úspěšná - také pro Vás

Prémiová značka hansgrohe pochází z firmy, která svou ekonomickou činnost staví na trvalé udržitelnosti. Závazky v dlouhodobém horizontu a odpovědné jednání: to jsou pilíře mezinárodního úspěchu skupiny Hansgrohe. Konkrétně:

  • Odpovědné podnikání
    Hansgrohe ve svých pobočkách myslí a jedná udržitelně. To platí pro všechny výrobní procesy a také pro ohleduplné zacházení se zaměstnanci a zdroji.
  • Vedení společnosti
    V agendě společnosti Hansgrohe mají výrazné úspěchy nejvyšší prioritu. V rámci celé společnosti všichni pracují na harmonickém spojení ekonomiky, životního prostředí a společnosti.
  • Společenská angažovanost
    Hansgrohe se angažuje nad rámec svých ekonomických zájmů. Intenzivně podporuje sociální a ekologické projekty.

Jaké výhody to přináší Vám jako zákazníkovi?

Váš koupelnový nebo kuchyňský výrobek hansgrohe byl vyroben ekologicky a v sociálně odpovědném prostředí. Ve Vaší domácnosti bude fungovat spolehlivě a co možná nejúsporněji. Je velmi kvalitní a jeho životnost je dlouhá. Vaše jednání Vám přinese dobrý pocit. 

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.