Zažijte hansgrohe naživo

Veletrhy a výstavy - příležitost se setkat

Zažijte inovativní výrobky pro koupelny a kuchyně v mimořádném prostředí: značka hansgrohe prezentuje sebe a své výrobky na mnoha veletrzích a akcích na celém světě. Najdete nás na mezinárodních i regionálních veletrzích zaměřených na sanitární techniku
i design. Možná také ve Vašem okolí. Budeme mít radost, pokud se s Vámi budeme moci setkat.

Veletržní stánek hansgrohe na ISH.
Veletržní stánek hansgrohe na ISH 2017

Poznejte na našem veletržním stánku progresivní inovace baterií, sprch a sprchových systémů z bezprostřední blízkosti: Otestujte naše výrobky, které můžete zažít v akci, a využijte tuto příležitost k osobnímu jednání. Zaměstnanci hansgrohe rádi odpoví na Vaše otázky a pomohou Vám vybrat optimální řešení pro Vaši osobní koupelnu snů. Nechejte se inspirovat!

Logo veletrhu ISH

ISH Frankfurt 2019

Trendy v koupelně a inovace v domovní a sanitární technice: Více než 2400 vystavovatelů a přes 200 000 návštěvníků - ISH je díky tomu největším veletrhem v oblasti domovní a sanitární techniky. Témata úsporného nakládaní se zdroji a používání obnovitelných zdrojů energií se přitom týkají všech výrobních oblastí. Hansgrohe představuje své novinky ve slavnostní hale na zhruba 2 000 metrech čtverečných. Veletrh ISH, který se koná každé dva roky, nabízí také velký počet odborných přednášek z oblasti architektury a techniky. 

Kdy: 11. - 15.03.2019
Kde: Výstaviště Frankfurt, na internetové stránky 
Navštivte nás: slavnostní hala (hala 2)
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna: