06.12.2017

Nové značkové internetové stránky www.hansgrohe.de

Prémiová značka hansgrohe má nové internetové stránky. Při vývoji a tvorbě se tvůrci soustředí na přání svých zákazníků. S inspirativními nástroji, fotografiemi plnými emocí a informativními příspěvky rychle zjistí, co se Vám v koupelně a kuchyni líbí. A jak si s pomocí kvalitních výrobků vytvoříte domov, ve kterém se budete dlouho cítit dobře.

Výstupní formáty nových značkových stránek hansgrohe.
Informace a inspirace k žádaným výrobkům: Stránky www.hansgrohe.de jsou dostupné vždy a všude.

Uživatelsky přívětivé, inspirativní, emotivní

Kuchyně a koupelny jsou v otázce zařízení vysoce zajímavé bytové prostory. Prémiová značka hansgrohe nabízí svým zákazníkům, ale také partnerům z řad odborníků jako jsou instalatéři, projektanti a architekti podporu v podobě zcela nových internetových stránek: www.hansgrohe.de.

Inspirativní stránky věnované jednotlivým výrobkům, kreativní aplikace, jako je vyhledávač koupelny snů, a informativní části věnované službám - například rádce pro koupelny nebo rádce pro kuchyně pomáhají uživatelům vybrat si z bohaté nabídky své vysněné výrobky. I stránky věnované trendům a novinkám Vám mohou pomoci načerpat inspiraci pro koupelnu a kuchyň . Milovníci designu si tak mohou doma vytvořit atraktivní a vysoce funkční oázy pohody. A to z pohodlí své pohovky.

Ponořte se překrásných světů našich výrobků - s počítačem, tabletem nebo chytrým telefonem

K surfování po nových internetových stránkách značky Vás zvou nejen prvotřídní výrobky designového lídra v sanitárním sektoru. Lákavá je i uživatelská přívětivost stránek, jejich zaměření na servis a optimalizace pro mobilní koncová zařízení. Například vyhledávač koupelny snů: Generátor na základě osobních preferencí vytvoří návrhy na stylové zaměření a zařízení: od extravagantního přes přírodně útulné až po klasicky elegantní. Překrásné výsledky lze obdivovat na stolních počítačích, tabletech nebo mobilních telefonech. Díky tomu se můžete i na cestách pohodlně zasnít.

Informativní webové stránky se spoustou služeb pro plánování koupelen a kuchyní

Kromě inspirace a zábavy se naše služby zaměřují zejména na plánování: Rádce pro koupelny tak pomůže všem, kteří koupelnu renovují, staví nebo ji chtějí ozvláštnit, při výběru vhodné sprchy, baterie, ovládací jednotky nebo technologie. Rádce pro kuchyně přináší excelentní řešení dřezu a jeho okolí, které je srdcem kuchyně.

„www.hansgrohe.de" tedy nabízí jak spotřebitelům, tak i profesionálům bohaté a užitečné know-how. Cestu k nejbližšímu odborníkovi Vám pomůže najít vyhledávač polohy prodejce od hansgrohe. Vyhledávač prodejen s podporou GPS je praktický zejména na mobilních telefonech. Nové internetové stránky hansgrohe doplňují informace o společnosti - skupině Hansgrohe, jejich hodnotách a kariérních možnostech.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.