Kouzlo barev v koupelně – FinishPlus

Umyvadlová baterie v moderní barvě matná černá.

Voda teď teče v souladu s trendy:
povrchové designy FinishPlus

Dodejte své koupelně charakter pomocí moderních barev. Metalické odstíny a matné barvy hansgrohe propůjčí originální vzhled umyvadlu, vaně i sprše. Dvě velmi oblíbené řady baterií hansgrohe jsou nyní k dostání v pěti nových povrchových designech, ze kterých si vyberou všichni, kdo rádi sledují nové trendy. Díky těmto tvůrčím možnostem bude i vaše koupelnová oáza odrazem vašeho stylu.

Interiérový design s osobností

Matt black Chrom
Matt Black Matná černá
Matt White Matná bílá
Brushed Black Chrome Kartáčovaný černý chrom
Polished Gold Optic Leštěný vzhled zlata
Brushed Bronze Kartáčovaný bronz
Lesklá chromová baterie u bílého umyvadla.
Černá baterie vedle černé umyvadlové mísy.
Elegantní bílá koupelnová baterie a bílé umyvadlo.
Baterie s černým, leštěným povrchem.
Zlatá umyvadlová baterie v kombinaci s černou.
Baterie v matně leštěné bronzové barvě, bílé umyvadlo.

Originální koupelna s barevnými akcenty

Také sníte o tom, že si své bydlení zařídíte v jednotném stylu? Koupelna jako místo odpočinku a relaxace pro všechny smysly je tedy docela určitě vysoko na seznamu. Jsou efektní, barevné akcenty váš šálek kávy a milujete kontrasty? Nebo se spíše kloníte ke střízlivé, zdrženlivé eleganci bez klasického chromu? Nechte se inspirovat tvůrčími možnostmi, které přinášejí kvalitní povrchové designy:

Elegantní kontrasty

Matné moderní barvy matná černá a matná bílá nadchnou milovníky moderní architektury. V podobě cíleného kontrastu dodají místnosti na zajímavosti a originalitě. Velmi efektní je kombinace s tmavými povrchy umyvadel nebo souhra s barevnými detaily v místnosti. Koupelnové baterie v matných barvách se díky své střízlivé eleganci stanou pomyslnou třešničkou na dortu v moderně zařízené koupelně.

Moderní styl s jedinečným leskem

Elegantní metalické barvy leštěný vzhled zlata, kartáčovaný černý chrom a kartáčovaný bronz v sobě spojují eleganci a modernost. Výrazné koupelnové prvky v tomto provedení vytvářejí opticky atraktivní kontrasty jak v koupelnách laděných do tmavších barev, tak ve světlém prostředí. Tyto skvosty pak můžete například nakombinovat s bezspárovými obklady stěn a podlahy v industriálním stylu nebo s elegantním jednobarevným designem. Koupelna tak ponese váš nezaměnitelný rukopis.

 

Vytvořte si prostředí koupelny dle Vaší chuti a proměňte ho ve skutečnost

hansgrohe Metropol a Talis E jsou s FinishPlus ještě originálnější

Díky preciznímu, geometrickému designu je Metropol symbolem kvalitní a individuálně zařízené koupelny. Tato řada je tedy jako stvořená pro vaše sebevyjádření prostřednictvím designu. Čisté linie řady Metropol navazují na eleganci velkorysých ploch, přesně vedené kontury vykouzlí jemnou reflexi světla a velmi dobře odrážejí nové povrchy.

Řada Talis E se vyznačuje moderním, a přesto elegantním charakterem. Její štíhlé těleso, které se směrem nahoru zužuje, dodává baterii nadčasovou siluetu. Harmonicky se začlení do každé moderní koupelny a v jednom z nových povrchových provedení vytvoří individuální akcenty.

FinishPlus a kvalita hansgrohe na druhou

Pro vytvoření stylového prostředí je kromě baterií Metropol a Talis E k dostání také celá řada doplňkových výrobků v pěti nových povrchových provedeních. Sjednoťte vzhled pomocí jedné barvy na všech komponentách, od baterie, přes systém Showerpipe a horní sprchu až po rohové ventily. Nebo záměrně vytvořte akcenty. Jak v řadě Metropol, tak v řadě Talis E máte k dispozici nástěnné baterie i vestavné varianty, stejně jako výběr pro ovládání sprchy a vanu.

Rozhodnete-li se pro FinishPlus, budete moci samozřejmě využívat výhod všech znaků kvality, které znáte z řad hansgrohe: různé výšky ComfortZone a vynikající kvalitu designu.
 
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.
Z důvodu současné koronavirové situace showroom uzavřen.