Kouzlo barev v koupelně – FinishPlus

Umyvadlová baterie v moderní barvě matná černá.
New hansgrohe products for 2019

Voda teď teče v souladu s trendy:
povrchové designy FinishPlus

Dodejte své koupelně charakter pomocí moderních barev. Metalické odstíny a matné barvy hansgrohe propůjčí originální vzhled umyvadlu, vaně i sprše. Dvě velmi oblíbené řady baterií hansgrohe jsou nyní k dostání v pěti nových povrchových designech, ze kterých si vyberou všichni, kdo rádi sledují nové trendy. Díky těmto tvůrčím možnostem bude i vaše koupelnová oáza odrazem vašeho stylu.

Interiérový design s osobností

Chrom
Matt Black Matná černá
Matt White Matná bílá
Brushed Black Chrome Kartáčovaný černý chrom
Polished Gold Optic Leštěný vzhled zlata
Brushed Bronze Kartáčovaný bronz
Lesklá chromová baterie u bílého umyvadla.
Černá baterie vedle černé umyvadlové mísy.
Elegantní bílá koupelnová baterie a bílé umyvadlo.
Baterie s černým, leštěným povrchem.
Zlatá umyvadlová baterie v kombinaci s černou.
Baterie v matně leštěné bronzové barvě, bílé umyvadlo.

Originální koupelna s barevnými akcenty

Také sníte o tom, že si své bydlení zařídíte v jednotném stylu? Koupelna jako místo odpočinku a relaxace pro všechny smysly je tedy docela určitě vysoko na seznamu. Jsou efektní, barevné akcenty váš šálek kávy a milujete kontrasty? Nebo se spíše kloníte ke střízlivé, zdrženlivé eleganci bez klasického chromu? Nechte se inspirovat tvůrčími možnostmi, které přinášejí kvalitní povrchové designy:

Elegantní kontrasty

Matné moderní barvy matná černá a matná bílá nadchnou milovníky moderní architektury. V podobě cíleného kontrastu dodají místnosti na zajímavosti a originalitě. Velmi efektní je kombinace s tmavými povrchy umyvadel nebo souhra s barevnými detaily v místnosti. Koupelnové baterie v matných barvách se díky své střízlivé eleganci stanou pomyslnou třešničkou na dortu v moderně zařízené koupelně.

Moderní styl s jedinečným leskem

Elegantní metalické barvy leštěný vzhled zlata, kartáčovaný černý chrom a kartáčovaný bronz v sobě spojují eleganci a modernost. Výrazné koupelnové prvky v tomto provedení vytvářejí opticky atraktivní kontrasty jak v koupelnách laděných do tmavších barev, tak ve světlém prostředí. Tyto skvosty pak můžete například nakombinovat s bezspárovými obklady stěn a podlahy v industriálním stylu nebo s elegantním jednobarevným designem. Koupelna tak ponese váš nezaměnitelný rukopis.

 

Vytvořte si prostředí koupelny dle Vaší chuti a proměňte ho ve skutečnost

hansgrohe Metropol a Talis E jsou s FinishPlus ještě originálnější

Díky preciznímu, geometrickému designu je Metropol symbolem kvalitní a individuálně zařízené koupelny. Tato řada je tedy jako stvořená pro vaše sebevyjádření prostřednictvím designu. Čisté linie řady Metropol navazují na eleganci velkorysých ploch, přesně vedené kontury vykouzlí jemnou reflexi světla a velmi dobře odrážejí nové povrchy.

Řada Talis E se vyznačuje moderním, a přesto elegantním charakterem. Její štíhlé těleso, které se směrem nahoru zužuje, dodává baterii nadčasovou siluetu. Harmonicky se začlení do každé moderní koupelny a v jednom z nových povrchových provedení vytvoří individuální akcenty.

FinishPlus a kvalita hansgrohe na druhou

Pro vytvoření stylového prostředí je kromě baterií Metropol a Talis E k dostání také celá řada doplňkových výrobků v pěti nových povrchových provedeních. Sjednoťte vzhled pomocí jedné barvy na všech komponentách, od baterie, přes systém Showerpipe a horní sprchu až po rohové ventily. Nebo záměrně vytvořte akcenty. Jak v řadě Metropol, tak v řadě Talis E máte k dispozici nástěnné baterie i vestavné varianty, stejně jako výběr pro ovládání sprchy a vanu.

Rozhodnete-li se pro FinishPlus, budete moci samozřejmě využívat výhod všech znaků kvality, které znáte z řad hansgrohe: různé výšky ComfortZone a vynikající kvalitu designu.
 
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.