Rebris S faucet in Chrome at the sink.

Rebris

Jedna produktová řada pro celou koupelnu

Rebris: radost ze všech úhlů pohledu

Značka hansgrohe přichází s novou řadou baterií Rebris, která je určena pro ty, kteří chtějí mít koupelnu jako místo pohody. Právě proto, že se v ní zdržujete někdy déle než je nutné. Je pro vás důležité, že je vybavena vším, co považujete za krásné, vším, co vám dělá radost. Dalším důvodem k radosti může být i to, že na tyto designové baterie nemusíte plánovat velký rozpočet.

Design řady Rebris: všestranný a dostupný v několika povrchových úpravách

Nemusí se vždy jednat o náročnou a nákladnou rekonstrukci. Někdy může výměna koupelnového vybavení přinést viditelný rozdíl. Pořízením nadčasově krásné řady Rebris ke sprše a/nebo vaně můžete vytvořit harmonický designový prostor. Byla vytvořena naším oceňovaným designérském studiem PHOENIX ve dvou designových variantách – S a E – a v různých výškách ComfortZone. Baterie Rebris se vyznačují velmi elegantním vzhledem
a jemným dojmem. Rebris S vás zaujme měkkými křivkami, zatímco Rebris E svými čistými, nápadnými liniemi.
Ať už dáváte přednost chromu nebo matné černé, baterie Rebris vylepší vzhled vaší koupelny na mnoho let.
Ať už jako samostatná baterie nebo jako zařizovací předměty do celé koupelny.

Filozofie Rebris: proč používat více vody, než je nutné?

Značka hansgrohe nabízí dvě technologie k umyvadlovým bateriím, které zaujmou převážně ekologicky uvědomělé lidi. Díky CoolStart teče teplá voda jen tehdy, když ji opravdu potřebujete. Díky naší technologii úspory vody EcoSmart+ jsou baterie Rebris průkopníky v oblasti udržitelnosti. Protože omezují vaši spotřebu vody na pouhé 4 l/min při 3 barech. Každý den, bez ztráty komfortu. To má také pozitivní vliv na váš účet za energii – a tím i na vaši náladu.

Údržba Rebris: snadno pomocí mince

Vysoce kvalitní povrchy je třeba čistit a udržovat bez vodního kamene: Díky slotu na mince je odstraňování vodního kamene z perlátoru baterií hračkou. Jednoduše vložíte minci, otočíte jí, vyjmete perlátor a po vyčištění jej vrátíte zpět.

Kvalita Rebris: spolehlivá po dlouhou dobu

Když se atraktivní design spojí s vysokou funkčností a dlouhou životností, v hansgrohe tomu říkáme designová kvalita. Zaujala vás řada Rebris? Pak bychom vás rádi upozornili na produkty, které jsou přesně sladěny s touto řadou: doplňky AddStoris a sprchy Vernis.

Třídit podle
56  Výsledky
Úsporu energií máte ve svých rukou

Automatická úspora díky CoolStart

U baterií s funkcí CoolStart teče voda ve středové poloze páky. Pro spuštění teplé vody je nutné otočit pákou doleva. Výhodné pro životní prostředí i vaši peněženku.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.