Aqittura M91 at the sink, woman drawing water.

Aqittura M91

Třídit podle
8  Výsledky
hansgrohe Aqittura M91

Exkluzivní kuchyňské baterie pro život v dokonalém proudu

Objevte inovativní systém Aqittura M91 pro vyvážený a udržitelný životní styl. Tato exkluzivní kuchyňská baterie nabízí perlivou vodu, která odpovídá vašemu vkusu a osobním potřebám. Aqittura M91 je k dispozici ve dvou designových variantách a třech povrchových úpravách. Design této vysoce funkční kuchyňské baterie umocňuje její umístění na dřezu.

Aqittura M91 přispívá k ohleduplnému životnímu stylu. S vodou tak, jak zrovna potřebujete. Filtrovanou, jemně perlivou, perlivou nebo chlazenou.

Filtrace a mineralizace

Užijte si vysoce kvalitní minerály v perlivé vodě s kuchyňskou baterií Aqittura M91. Na výběr máte mezi těmito mineralizačními hansgrohe filtry: Harmony, Life nebo Sport. Jedinečná technologie MINTEC volitelně obohacuje vodu o hořčík, vápník, draslík a sodík.

Můžete si také vybrat filtr s aktivním uhlím, který v mnoha případech zlepšuje chuť pitné vody. Filtr s aktivním uhlím je integrován ve všech kartuších. Volitelně si můžete vybrat i filtr s iontovým výměníkem pro vodu z vysokým obsahem vápníku. 

Perlivá nebo chlazená voda s jednotkou SodaBase

Varianta Aqittura M91 SodaSystem doplňuje perlivou vodu o minerály a zároveň přináší šumivou svěžest do chuti vaší vody. SodaBase je srdcem integrovaného systému, který obsahuje přípoj na láhev CO² a filtrační hlavici pro přípoj filtrační kartuše. Lze zde připojit běžně dostupné láhve CO² s univerzálním závitem.

SodaBase se instaluje do spodní skříňky dřezu, v případě potřeby je k dispozici prodlužovací sada až 5 m. Zahrnuje chladicí jednotku a mezizásobník poskytující dva litry chlazené/ perlivé vody za minutu.

SodaBase můžete také připojit k aplikaci hansgrohe home app a zjistit stav nabití filtru a patrony CO² na vašem chytrém telefonu.

Bezvadná funkčnost

Vyberte si požadovanou vodu přímo na výtoku kohoutku. Aqittura M91 používá samostatné vedení pro běžnou, neupravovanou vodu a filtrovanou/perlivou vodu.

Díky rozsahu otáčení až 150 stupňů je Aqittura M91 univerzální pro použití u dřezu. Vyberte si mezi kulatým obloukem a lineárním designem, který bude vyhovovat vašemu konceptu kuchyně, a vyberte si jednu ze tří exkluzivních povrchových úprav: matné černé, chromové nebo vzhled nerezu. Varianta s výsuvným výtokem poskytuje ještě větší flexibilitu a zajišťuje hladké užívání díky sBoxu. Toto chytré úložné řešení pro vytahovací hadici je namontováno do spodní kuchyňské skříňky stejně jako jednotka pro napojení filtrační kartuše. 

Více pohodlí

Nemusíte se zatěžovat koupí upravené vody, protože vaším dodavatelem je přímo vaše domácnost. Díky tomu  Aqittura M91 chrání životní prostředí, snižuje vaši uhlíkovou stopu a usnadňuje vám každodenní život.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.