Koláž: Co znamená kvalita u hansgrohe.
Přísné testy, nezávislé certifikáty

Značková kvalita hansgrohe u baterií a sprch

Co si vlastně představujeme pod pojmem prémiová nebo značková kvalita? Pro nás to znamená tu nejvyšší kvalitu tvarem i funkcí. Abyste byli s výrobky hansgrohe dlouho šťastní a spokojení. Přísné směrnice a testy ve vývoji a výrobě jsou u nás samozřejmostí. Vysokou kvalitu nám navíc opakovaně potvrzují nezávislé testovací instituty. Na hansgrohe se můžete spolehnout.

Hansgrohe dodává značkovou kvalitu. Od roku 1901

Při slově „kvalita“ nás nejdříve napadnou vysoce kvalitní výrobky. Ty u nás dostanete, o tom není sporu. Dodáváme pouze vynikající materiály vhodné pro pitnou vodu, které jsou odzkoušeny dlouhodobými testy. Skupina Hansgrohe však pod pojmem „kvalitní práce“ rozumí daleko více. Své chápání kvality založila na čtyřech nosných pilířích: kvalitě produktu, kvalitě designu, kvalitě výroby a kvalitě služeb.

Naše měřítka jsou nastavena vysoko. Toho si cení naši zákazníci po celém světě i naši partneři v oblasti realizací i projektových činností. Výrobce baterií a sprch ze Schwarzwald se ne náhodou stal jednou z předních světových firem v oblasti sanity. A designovým lídrem ve svém oboru.

Čtyřrozměrný pojem kvality u hansgrohe

 • Kvalita výrobků. Spolehněte se na bezpečné a stabilní výrobky, které jsou vyvíjeny tak, aby měly dlouhou životnost. Kvalita Hansgrohe znamená také uživatelsky přívětivé ovládání, inteligentní funkci, jednoduchou instalaci a technologie se skutečnou přidanou hodnotou pro Vás.
 • Kvalita designu. Excelentní design přetrvá i rychle se měnící trendy. To znamená, že naše nadčasové koupelnové výrobky budete rádi používat i po mnoha letech. Kvalita designu u hansgrohe vždy znamená vnitřní a vnější krásu. Dokladem je mnoho vyznamenání a cen za design.
 • Kvalita výroby. Ve výrobě sází hansgrohe na vybrané materiály, pokročilé technologie a preciznost zpracování. Ale také na ochranu životního prostředí, účinné využívání zdrojů a dobré pracovní podmínky pro zaměstnance. Výrobky, které jsou vyráběny takto udržitelně
   a kvalitně, si můžete koupit s dobrým svědomím.
 • Kvalitní služby. Jsme Vám vždy k dispozici. Sejděte se s námi na veletrzích a akcích nebo si přijďte prohlédnout baterie a sprchy naživo
  v Aquademiích Hansgrohe. A rovněž se Vám bude hodit vysoká odborná úroveň našich řemeslných a obchodních partnerů.

U sanitárních výrobků je důležitá bezpečnost, hygiena a prvotřídní funkce. Hansgrohe proto pověřuje nezávislé zkušební a certifikační společnosti na celém světě, jako jsou třeba TÜV nebo DVGW, testováním například v oblasti ochrany před opařením či ochrany pitné vody,
v oblasti úspor vody a energie nebo v oblasti bezpečného ovládání a elektroniky. Značkový výrobce tak podtrhuje své vysoké nároky, které klade na kvalitu a ochranu spotřebitelů a životního prostředí.

Značka TÜV SÜD „Testovaná bezpečnost, kontrolovaná výroba“.

Certifikáty od TÜV SÜD: „Testovaná bezpečnost, kontrolovaná výroba“

Značku TÜV-SÜD „Testovaná bezpečnost, kontrolovaná výroba“ naleznete na přístrojích do domácnosti, zábavní elektronice, sportovních a volnočasových výrobcích, hračkách, nářadí nebo nábytku. TÜV SÜD touto značkou potvrzuje, že výrobky splňují národní i mezinárodní standardy. Navíc jsou testovány také výrobní závody.

Výrobky a řady značky hansgrohe, které byly TÜV SÜD otestovány jako dobré a bezpečné, jsou například:

 • Horní sprchy Raindance Rainmaker, také s osvětlením
 • Sprchová sada Unica Comfort s držákem a opěrkou nohy
 • Nerezové vestavné dřezy všech velikostí a provedení
Značka DVGW pro hansgrohe.

Certifikát Německého svazu pro odvětví plynu a vody (DVGW)

DVGW se ve své práci soustředí zejména na témata bezpečnosti, hygieny, ochrany životního prostředí a spotřebitelů. Jeho certifikáty jsou zárukou bezpečného zásobování plynem a vodou podle nejvyšších mezinárodních standardů. Svaz poskytuje ve svém oboru také podporu v technických a vědeckých záležitostech.

Značkové výrobky certifikované DVGW jsou například:

 • Baterie a termostaty instalované na omítku pro vanu a sprchu
 • Baterie a termostaty s podomítkovou instalací pro vanu a sprchu
 • Podomítkové základní sady
 • Umyvadlové a bidetové baterie s odtokovými soupravami
 • Umyvadlové baterie s přívodními hadicemi
 • Ruční sprchy
 • Sprchové hadice 
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.