Umyvadlová sestava se dvěma umyvadly Xevolos E.

Xevolos

S řadou Xevolos E uskutečníte svůj sen o dokonalé umyvadlové sestavě. Umyvadla a nábytek s architektonickým designem spojují trvanlivý design, bezvadnou kvalitu, funkčnost a komfort. Vychutnejte si při vytváření své umyvadlové sestavy naprostou svobodu a sestavte ji tak, aby se hodila k vašemu osobnímu stylu a vašim potřebám. Shlédnout produkty

Xevolos E jako designové vyjádření stylu

Umyvadla Xevolos E jsou ideální volbou pro náročnou estetiku a vysokou kvalitu. Keramické výrobky zaujmou svým architektonickým, geometrickým designem, úzkými okraji a dokonale hladkým vzhledem. Tento celkový estetický vzhled podtrhuje vnitřní část umyvadel bez přepadového otvoru. Prohlédněte si vysoce kvalitní detaily a vychutnejte si mimořádný design zcela podle svých představ.

Náročnost a styl: objevte dokonalé kombinace

Nábytek Xevolos E je dokonale sladěný s příslušnými umyvadly a je k dostání v mnoha velikostech. Nadčasově kubické tvary zdůrazní styl vaší koupelny a tvoří harmonický celkový vzhled. Kromě výběru ze tří různých povrchových úprav těla jsou k dostání čelní vložky ze skla, dřevěného dekoru a keramiky. Nábytek Xevolos E tak umožňuje vysokou míru individualizace, přičemž náročný design zůstává vždy beze změny.

Umyvadla Xevolos E: kvalitní a nadčasové stylové ikony

Vychutnejte si prvotřídní design, který z umyvadel Xevolos E dělá nadčasové stylové ikony. Umyvadla poskytují i přes svůj elegantně zredukovaný tvar dostatek místa na všechny potřeby. Velké vnitřní části umyvadel usnadňují každodenní rutiny a jejich používání je svobodné a flexibilní. Pro jednotný, stylový celkový vzhled vaší koupelny zkombinujte naše architektonická umyvadla Xevolos E s příslušným nábytkem – výsledek bude dokonalý.

Všestranné varianty pro působivý výsledek  

Portfolio Xevolos E vám nabízí optimální řešení pro každý životní styl. Díky velikostem 36 až 120 cm a možnosti zvolit jedno nebo dvě umyvadla vytváříme místo pro vás a pro vaše potřeby. Je přitom jedno, zda jste single, nebo máte velkou rodinu. V závislosti na velikosti jsou umyvadla Xevolos E k dostání bez otvoru na baterii a s jedním nebo se dvěma otvory, takže si můžete libovolně vybrat baterii dle vybraného modelu. 

Dokonalý vzhled, maximální komfort

Zvolte si svoji optimální kombinaci umyvadla a baterie tak, abyste si mohli bez jakýchkoli kompromisů vychutnat mimořádné a stylové chvíle během každodenního života. Při navrhování této umyvadlové sestavy Xevolos E jsme se rozhodli pro kombinaci s nástěnnou baterií Metropol v povrchové úpravě kartáčovaný bronz. Na výběr máte také z dalších baterií, se kterými můžete své umyvadlo Xevolos E harmonicky zkombinovat, pokud dáváte přednost jinému typu baterie. Alternativně vám pro instalaci na umyvadlo Xevolos E doporučujeme umyvadlové baterie z řad Metropol, Finoris nebo Tecturis E. Naše kombinace umyvadel a baterií, jejichž kompatibilitu testujeme v rámci testů hansgrohe ComfortZone, zabraňují nežádoucímu rozstřikování vody a zajišťují maximální komfort u umyvadla. Další věc, která se vám bude líbit: umyvadla Xevolos E jsou opatřena glazurou SmartClean, která odpuzuje nečistoty, a navíc jsou vyrobena z robustní sanitární keramiky, odolné proti poškrábání.

Nábytek Xevolos E: mnoho variant, jedinečný vzhled

Vyjádřete dokonale svůj styl prostřednictvím nábytku Xevolos E a vytvořte ve své koupelně harmonické prostředí s prémiovým vybavením. Elegantně zredukovaný design doplňuje celkový kubický vzhled umyvadlové sestavy a splní všechna vaše přání. Umyvadlové skříňky, varianty pro skříňky s deskou, skříňky střední velikosti i vysoké skříňky – v portfoliu Xevolos E najdete vhodný výběr k příslušnému umyvadlu. Objevte také možnosti, s nimiž budete moci dodat své umyvadlové sestavě díky nábytku Xevolos E osobitý vzhled.

Charakteristický kubický, monochromatický vzhled klade důraz na kombinaci každé povrchové úpravy korpusu se speciální metalickou skleněnou vložkou přední části nábytku

  • korpus v matné bílé s bílou metalickou vložkou přední části nábytku
  • kropus v pískově béžové matné s pískově béžovou metalickou vložkou přední části nábytku
  • korpus v břidlicově šedé matné s břidlicově šedou metalickou vložkou přední části nábytku

Všechny tři barvy korpusu lze navíc kombinovat s vložkami v provedení dub tmavý a strukturovaný bronz. Vychutnejte si větší komfort díky zásuvkám s technologií SoftClose a PushOpen a mechanismu PushOpen u dvířek skříněk. Tyto inovativní technologie vám usnadní používání umyvadlové sestavy s nábytkem Xevolos E. Úprava AntiFingerprint u lakovaného povrchu nábytku zaručuje trvale atraktivní vzhled a snadné čištění. Díky prostorově úspornému sifonu nepotřebují horní zásuvky žádný výřez, takže poskytují více úložného prostoru. A díky inteligentnímu vnitřnímu systému organizérů IntraStoris udržíte bez námahy pořádek.

Jak přesně se vyrábějí naše výrobky?

Poskytneme vám pohled do zákulisí výroby keramiky a nábytku, při kterém chceme zdůraznit naše řemeslné umění, technologie, odborné znalosti a oddanost, které se do výrobků promítají.

Nábytkový design, který zůstává působivý po dlouhou dobu.

Ekologická známka a známka kvality pro koupelnový nábytek hansgrohe.
Nábytek Xevolos E boduje i z hlediska udržitelnosti. Německá nábytkářská asociace Deutsche Gütergemeinschaft Möbel (DGM) udělila této řadě nábytku certifikát a potvrdila používání ekologických a bezemisních materiálů.

Nábytek Xevolos E se vyznačuje nejen vynikajícím designem, ale také mimořádnou udržitelností. Pracujeme s ekologickými materiály a neustále vylepšujeme výrobní procesy. Použité dřevěné komponenty prokazatelně pocházejí z udržitelného lesního hospodářství. Řada nábytku Xevolos E má certifikát DGM a následující štítky: „Golden M“, účast na „Klimatické dohodě pro nábytkářský průmysl“ (stopa CO2), „Nábytek Made in Germany“, „Emisní štítek pro nábytek“ (kategorie „Skříňový nábytek“: hansgrohe splňuje požadavky emisní třídy A) a certifikát PEFC. Díky obalům bez obsahu plastů přispíváte spolu s keramickými výrobky značky hansgrohe důležitou měrou ke snižování objemu odpadu.

Třídit podle
79  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.