Krásný design, úsporná spotřeba: hansgrohe Crometta.

Crometta

Spousta pohodlí ve sprše a svěží vzhled

hansgrohe Crometta: designový velikán za málo peněz

Crometta, to je rozsáhlý program sprch, který šetří vodu i energii, a zároveň nabízí kvalitní, svěží design. Využijte atraktivního poměru cena/výkon řady Crometta a vybírejte z ručních a horních sprch, sprchových sad a systémů Showerpipe. Veškeré výrobky nabízejí prémiovou kvalitu hansgrohe, jsou odolné a spolehlivé. Technologie EcoSmart šetří zdroje, zajistí sníženou spotřebu, a tedy i udržitelnost vybavení, stavby či renovace.

Sprchové hlavice šetřící vodu: velký výběr řady Crometta

Crometta myslí důsledně na úsporu: speciální trysky a omezení průtoku snižují co možná nejvíce spotřebu vody. U sprchových hlavic s technologií EcoSmart je průtok jen 9 l/min. U modelu Crometta Green ušetříte díky průtoku pouhých 6 l/min dokonce ještě více. Současně klesne vaše spotřeba energie pro úpravu teplé vody.

Nadčasově moderní tvary v bílé/chromové

Nejprodávanější sprcha Crometta 85 získala novou interpretaci ve spolupráci se studiem Phoenix Design. S atraktivním designem v bílé/chromové a diskem vodních paprsků o průměru 100 mm vytvářejí ruční sprchy v koupelně svěží akcenty. Ještě větší potěšení při sprchování nabízí kulatá horní sprcha s jedním druhem proudu o průměru 240 mm. Další skvělou možností je volba horní sprchy s hranatým tvarem.

Wellness ruční sprchy s integrovaným nastavením proudů

Ruční sprchy Crometta jsou k dostání až se čtyřmi druhy proudů. Horní sprchy mohou mít až tři různé typy proudů. Rozmanitost je tedy zaručena – od osvěžujícího proudu Rain až po masážní proud, jako v soukromém wellness studiu. Přepínání mezi jednotlivými proudy je snadné díky jednoduchému otočení disku vodních paprsků. 

Rozsáhlá paleta výrobků: od sprchových sad po sprchový systém 

Crometta skrývá celou řadu individuálních designových možností, například v podobě sprchových systémů za atraktivní cenu, instalačních řešení pro vanu a sprchu i speciálních variant pro renovaci. Například sprchové systémy Crometta ve verzi Vario: stěnové podpěry jsou zde variabilní a jednoduše se umístí na stávající vyvrtané otvory. Toto řešení je dostupné s klasickým kulatým nebo výrazným hranatým tvarem. Všechny ruční sprchy jsou k dostání i jako sprchové sady nebo sady s držákem (ruční sprcha, sprchová hadice a držák sprchy). U horních sprch můžete zvolit potěšení ze sprchování o formátu XXL, a to díky diskům vodních paprsků o průměru 160 až 240 mm. Oba jsou k dostání jako varianta LowPressure – i když bude tlak vody nízký, jen 0,2 bar, zajistí vám Crometta dostatečně pohodlné sprchování.

Třídit podle
63  Výsledky
Poradce hansgrohe

Jak úspěšně zrenovovat koupelnu

Renovace koupelny je jednodušší, než si myslíte. Přečtěte si v poradci hansgrohe, jak můžete s dobrým plánováním získat více pohodlí a proměnit stávající koupelnu ve wellness koupelnu.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.