Krásný design, úsporná spotřeba: hansgrohe Crometta.
64 Výsledky
Poradce hansgrohe

Jak úspěšně zrenovovat koupelnu

Renovace koupelny je jednodušší, než si myslíte. Přečtěte si v poradci hansgrohe, jak můžete s dobrým plánováním získat více pohodlí a proměnit stávající koupelnu ve wellness koupelnu.

Spousta pohodlí ve sprše a svěží vzhled

hansgrohe Crometta: designový velikán za málo peněz

Crometta, to je rozsáhlý program sprch, který šetří vodu i energii, a zároveň nabízí kvalitní, svěží design. Využijte atraktivního poměru cena/výkon řady Crometta a vybírejte z ručních a horních sprch, sprchových sad a systémů Showerpipe. Veškeré výrobky nabízejí prémiovou kvalitu hansgrohe, jsou odolné a spolehlivé. Technologie EcoSmart šetří zdroje, zajistí sníženou spotřebu, a tedy i udržitelnost vybavení, stavby či renovace.

Sprchové hlavice šetřící vodu: velký výběr řady Crometta

Crometta myslí důsledně na úsporu: speciální trysky a omezení průtoku snižují co možná nejvíce spotřebu vody. U sprchových hlavic s technologií EcoSmart je průtok jen 9 l/min. U modelu Crometta Green ušetříte díky průtoku pouhých 6 l/min dokonce ještě více. Současně klesne vaše spotřeba energie pro úpravu teplé vody.

Nadčasově moderní tvary v bílé/chromové

Nejprodávanější sprcha Crometta 85 získala novou interpretaci ve spolupráci se studiem Phoenix Design. S atraktivním designem v bílé/chromové a diskem vodních paprsků o průměru 100 mm vytvářejí ruční sprchy v koupelně svěží akcenty. Ještě větší potěšení při sprchování nabízí kulatá horní sprcha s jedním druhem proudu o průměru 240 mm. Další skvělou možností je volba horní sprchy s hranatým tvarem.

Wellness ruční sprchy s integrovaným nastavením proudů

Ruční sprchy Crometta jsou k dostání až se čtyřmi druhy proudů. Horní sprchy mohou mít až tři různé typy proudů. Rozmanitost je tedy zaručena – od osvěžujícího proudu Rain až po masážní proud, jako v soukromém wellness studiu. Přepínání mezi jednotlivými proudy je snadné díky jednoduchému otočení disku vodních paprsků. 

Rozsáhlá paleta výrobků: od sprchových sad po sprchový systém 

Crometta skrývá celou řadu individuálních designových možností, například v podobě sprchových systémů za atraktivní cenu, instalačních řešení pro vanu a sprchu i speciálních variant pro renovaci. Například sprchové systémy Crometta ve verzi Vario: stěnové podpěry jsou zde variabilní a jednoduše se umístí na stávající vyvrtané otvory. Toto řešení je dostupné s klasickým kulatým nebo výrazným hranatým tvarem. Všechny ruční sprchy jsou k dostání i jako sprchové sady nebo sady s držákem (ruční sprcha, sprchová hadice a držák sprchy). U horních sprch můžete zvolit potěšení ze sprchování o formátu XXL, a to díky diskům vodních paprsků o průměru 160 až 240 mm. Oba jsou k dostání jako varianta LowPressure – i když bude tlak vody nízký, jen 0,2 bar, zajistí vám Crometta dostatečně pohodlné sprchování.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.