Umyvadlo Xelu Q pro dva uživatele.

Xelu

S pomocí umyvadel a nábytku Xelu Q si vytvoříte umyvadlovou sestavu zcela podle svých přání, jejíž charakteristikou bude harmonický styl s designem SoftCube a také úložný prostor a velké odkládací plochy se spoustou flexibility. Díky Xelu Q využijete rozmanité možnosti zrealizovat sen o dokonalé umyvadlové sestavě do posledního detailu – ať už pro vaši osobní ranní rutinu nebo jako místo radostného setkávání pro celou rodinu. To je to, o čem jste vy i vaše rodina snili.  Shlédnout produkty

S Xelu Q si splníte svůj sen o umyvadlové sestavě

Nová řada Xelu Q byla navržena pro ještě lepší organizaci každodenního rodinného života v koupelně. Nábytek je promyšlený do nejmenších detailů a lze jej zcela přizpůsobit vašemu vkusu a individuálním požadavkům. Ladí s keramikou umyvadla a je k dostání v různých velikostech a ve čtyřech povrchových úpravách. Inteligentní vnitřní systém zásuvkových organizérů IntraStoris vás určitě nadchne!

Umyvadla Xelu Q s designem SoftCube jsou dokonale sladěna s příslušným nábytkem. Díky štíhlému designu a jemným tvarům vnitřní části na sebe umyvadlo Xelu Q přitáhne v koupelně zaslouženou pozornost. Vnitřní část umyvadla bez přepadového otvoru a keramický odtokový uzávěr tento dokonalý, harmonický vzhled ještě podtrhují, a navíc usnadňují čištění. Plocha s otvorem pro baterii poskytuje spoustu místa na odkládání věcí a výraznou měrou usnadňuje každodenní organizaci rodinného života. Řada Xelu Q se tak stane pro vás i vaši rodinu hrdinou všedního dne!

Keramika Xelu Q: jedinečná kombinace designu, komfortu a udržitelnosti.

Vychutnejte si vysoce kvalitní design umyvadel Xelu Q s geometrií SoftCube. Měkce tvarované vnitřní části umyvadel s elegantními detaily vás nadchnou. Naše umyvadla SoftCube můžete perfektně zkombinovat s příslušným nábytkem Xelu Q – a vejdete se přitom do rodinného rozpočtu. Sortiment Xelu Q zahrnuje umývátka 36–120 cm a umyvadla 60–120 cm. V závislosti na velikosti jsou umyvadla Xelu Q k dostání bez otvoru pro baterii, s jedním, anebo se dvěma otvory pro baterii. Abyste si mohli užívat vodu ve vší kráse, zvažte pečlivě svoji kombinaci umyvadla a baterie. Naše kombinace, jejichž kompatibilitu testujeme v testu hansgrohe ComfortZone, minimalizují nežádoucí rozstřikování vody a maximalizují vaši pohodu.

Při zařizování naší umyvadlové sestavy Xelu Q jsme se rozhodli pro kombinaci s baterií Tecturis S, existuje však ještě výběr dalších baterií, se kterými umyvadla Xelu Q ladí po funkční i estetické stránce. Jako alternativy k řadě Tecturis S doporučujeme pro instalaci na vaše umyvadlo Xelu Q baterii Vivenis nebo baterii Talis S.

Seznamte se také s naším „trikem pro trvalou čistotu“: díky nečistoty odpuzující glazuře SmartClean u našich umyvadel Xelu Q z robustní sanitární keramiky, odolné proti poškrábání, si už nemusíte lámat hlavu s namáhavým drhnutím. Díky přírodním, z velké části recyklovaným materiálům a obalům bez obsahu plastů přispějete používáním umyvadel od hansgrohe důležitou měrou ke snižování objemu odpadů.

Nábytek Xelu Q: pro všechny rodinné situace a stylový každodenní život

Vytvořte s využitím atraktivního designu SoftCube harmonický celkový vzhled. Koupelnový nábytek Xelu Q se zaoblenými hranami a jemnými poloměry dodá vaší koupelně moderní vzhled a optimálně se hodí k designu umyvadel. Můžete vybírat mezi různými velikostmi a povrchovými úpravami. Umyvadlová skříňka, varianta pro desku, skříňka střední výšky a vysoká skříňka jsou k dostání v povrchových úpravách bílá s vysokým leskem, tmavý ořech, přírodní dub a diamantově šedá matná. Každou povrchovou úpravu lze kombinovat s madly, poličkami, držáky na ručníky a nožičkami v chromu, matné černé a matné bílé.

Pro stylový každodenní život

Všechny povrchy nábytku Xelu Q jsou vyrobeny z materiálů, které se snadno čistí. Funkce SoftClose se postará o jemné, tiché zavírání našich zásuvek, které vás nadchne. PushOpen u vysokých skříněk navíc usnadňuje každodenní používání nábytku v koupelně.

hansgrohe IntraStoris pro promyšlené vnitřní uspořádání

Díky prostorově úspornému sifonu není v horních zásuvkách nutný žádný výřez, takže poskytují více úložného prostoru a lze je kompletně vybavit zásuvkovými organizéry IntraStoris – promyšleným vnitřním dělicím řešením značky hansgrohe. Umístění doplňků, jako jsou držáky na ručníky nebo poličky, na nábytek Xelu Q je díky stínové spáře snadné a jednoduché. Další designový akcent tvoří madla a nožičky, které jsou k dostání volitelně.

Tři kroky k perfektnímu nábytku

Nábytek Xelu Q můžete kombinovat zcela podle libosti. Umyvadlová skříňka, umyvadlové skříňky na konzoly, skříňky střední výšky nebo vysoké skříňky – na výběr máte nejen různé velikosti, ale také různé povrchové úpravy.

Ekologická známka a známka kvality pro koupelnový nábytek hansgrohe.
Nábytek Xelu Q boduje i v oblasti udržitelnosti. Německá nábytkářská asociace Deutsche Gütergemeinschaft Möbel (DGM) udělila této řadě koupelnového nábytku certifikát a potvrdila používání ekologických a bezemisních materiálů.

Nábytkový design, který si zachová působivost

Nábytek Xelu Q se vyznačuje neustálým zlepšováním výrobních procesů a zpracováním ekologických materiálů. Použité dřevěné komponenty prokazatelně pocházejí z udržitelného lesního hospodářství. Řada nábytku Xelu Q má navíc certifikát DGM a následující štítky: „Golden M“, účast na „Klimatické dohodě pro nábytkářský průmysl“ (stopa CO2), „Nábytek Made in Germany“, „Emisní štítek pro nábytek“ (kategorie „Skříňový nábytek“: hansgrohe splňuje požadavky emisní třídy A) a certifikát PEFC. Díky obalům bez obsahu plastů přispíváte spolu s keramickými výrobky značky hansgrohe důležitou měrou ke snižování objemu odpadu.

Jak přesně se vyrábějí naše výrobky?

Poskytneme vám pohled do zákulisí výroby keramiky a nábytku, při kterém chceme zdůraznit naše řemeslné umění, technologie, odborné znalosti a oddanost, které se do výrobků promítají.

Třídit podle
135  Výsledky
hansgrohe ExcellentFit

Dokonale sladěná baterie s umyvadlem

Je mezi požadovaným umyvadlem a vaší oblíbenou baterií dostatek místa, aby se zabránilo rozstřikování? Hodí se baterie k umyvadlu? hansgrohe ExcellentFit přináší odpovědi pro kombinace snů.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.