Různorodé dřezy na Vaše přání

Tvar a funkce - v bezchybném propojení

Jaké by to bylo, kdyby se dřez najednou stal Vašim nejoblíbenějším pracovním místem v kuchyni? Protože perfektně zapadá do Vaší individuální kuchyně - ať kompaktní nebo velkoryse prostorné. Protože ručně svařovaná nerezová ocel nabízí vysokou stabilitu. Protože budí pozornost svým vzhledem. Tyto produktové novinky už Vám nedají spát.

Nové nápady od hansgrohe pro moderní kuchyně.
Design, který přesvědčí: díky širokému okraji dřezu ve tvaru L baterie září
a působí jako jeviště pro Vaše kuchařské umění.

Hodí se do každé kuchyně

Konečně naprostá volnost v plánování! Seznamte se s kuchyňským dřezem, který nejlépe splňuje Vaše požadavky. Na výběr jsou kompaktní dřezy pro malou domácnost nebo velkoryse dimenzované pro vášnivé kuchaře, kteří vyznávají multitasking. Ať je to velký dřez nebo menší, s odkapávací plochou či nikoliv - hansgrohe nabízí vhodný dřez prakticky pro každou kuchyni a různorodé požadavky.

Nastavte nová designová měřítka
v kuchyni

Estetický vzhled nového sortimentu dřezů se stane novým stylovým prvkem Vaší kuchyně. Díky širokému okraji dřezu splyne dřez s ovládací jednotkou opticky v jeden celek. Vy si tak v klidu udržíte přehled dokonce i tehdy, je-li v kuchyni rušno. Čistý, nadčasový design harmonicky zapadne do individuálních kuchyní a lze jej kombinovat se všemi kuchyňskými bateriemi hansgrohe.

Funkčnost, která splní všechna přání

S novým sortimentem dřezů hansgrohe v pěti různých velikostech můžete pro Vaši kuchyni najít libovolné řešení. Máte
k dispozici mnoho variant a možností: ať klasický dřez položený na desku nebo jako varianta s montáží pod deskou, či plynule integrovaný do pracovní plochy.

Příliš mnoho možností na výběr? Pak se seznamte s našemi dřezovými kombinacemi. Jsou perfektní souhrou z dřezu, baterie
s inovativním ovládáním na okraji dřezu a nového sBoxu
. Díky optimálnímu sladění všech komponent budete mít velkou jistotu plánování.

Produktové novinky od hansgrohe v grafitově černé žule.
Dřezy hansgrohe jsou v nabídce pro montáž do pracovní desky nebo na ni. Obzvláště minimalistické jsou varianty montáže pod pracovní desku. Zde se dvěma dřezy různých velikostí.

Kvalita hansgrohe pro trvalou radost v kuchyni

Jistě plánujete, že Vaše kuchyně vydrží dlouho. A proto ne náhodou kladete důraz na robustní kvalitu, kterou lze snadno udržovat. Nové dřezy hansgrohe přesvědčí nejen designem a funkčností, nýbrž také tloušťkou materiálu a řemeslnými detaily. Navíc k ručně svařované nerezové oceli o tloušťce 1 mm je část, kde bude instalována baterie, zesílena. To pro Vás znamená, že baterie bude sedět pevně.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.