Sprcha pro děti: Jocolino od hansgrohe, sprchová hlavice ve tvaru krokodýla.

Jocolino

Tečou u vás doma namísto vody často spíš slzy? Pro spoustu dětí není koupání zrovna velkou zábavou – a pro rodiče to pak představuje zkoušku trpělivosti. Díky ruční sprše Jocolino proměníte každodenní cirkus ve vodní hrátky se spoustou legrace – a v cenné chvíle v rodinném kruhu. Ruční sprcha s hlavicí ve tvaru roztomilého zvířátka totiž děti nadchne a přitáhne jejich pozornost na něco pozitivního.Více o produktech

Třídit podle
3  Výsledky

3 designy zvířátek, 2 druhy proudů, 1 šťastná rodina

Dobrá zpráva pro rodiny, kde se děti bojí vody: dětskou ruční sprchu Jocolino od značky hansgrohe si děti oblíbí stejně jako plyšové zvířátko. Tahle dětská sprcha tak promění obávanou každodenní hygienu ve chvíle plné radosti. Nejkrásnější samozřejmě je, když táta nebo maminka sedí na kraji vany a při koupání vyprávějí dobrodružné příběhy o zebře, lvíčkovi a krokodýlovi. 

Dětská sprcha Jocolino je perfektní sprcha pro děti.
Díky této dětské sprše hansgrohe vyměníte slzy za radostné zážitky při sprchování a koupání. Se sprchou Jocolino se totiž z povinnosti stane hra.

Proč je dětská sprcha Jocolino tak skvělá

 • Je s ní legrace. Dětská sprcha Jocolino je k dostání ve třech oblíbených zvířecích motivech: krokodýl, zebra a lev. Všichni mají mrkací očka, aby radost byla ještě větší.
   
 • Je lehoučká. Štíhlá, ergonomická rukojeť se perfektně drží i v malých dětských ručkách. 
   
 • Je jemná. Jocolino má dva druhy proudů, které se snadno a bezpečně přepínají otočením samostatné rukojeti. Proud Rain je měkký a příjemný, pomocí proudu MonoRain opláchnete cíleně šampon, takže se nedostane do očí.
   
 • Je kvalitní. Dětská ruční sprcha je vyrobena v Německu a v prémiové kvalitě hansgrohe. Sprchu pro děti můžete velmi jednoduše našroubovat a odšroubovat.
   
 • Přináší pohodu, a to i pro rodiče. Žádné slzy, žádné záchvaty vzteku, ale chvíle ve sprše a vaně plné dětského smíchu.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.