Zesis M33 mit Ausziehbrause, mattschwarz, an der Spüle.

Zesis M33

Třídit podle
16  Výsledky
hansgrohe Zesis M33

Cenově atraktivní kuchyňské baterie ve své nejlepší formě

Hledáte kuchyňskou baterii s vysokou funkčností, která nezatíží váš rozpočet a snadno se instaluje? Nová kuchyňská baterie by navíc měla dobře vypadat a zapadnout do vaší moderní kuchyně. S hansgrohe Zesis M33 jste na správném místě: minimalistický design přichází ve dvou výškách se dvěma typy proudů a ve třech atraktivních povrchových úpravách. Vyberte si variantu, která vyhovuje vašemu pracovnímu postupu a stylu vaší kuchyně. Se všemi bateriemi Zesis M33 ve značkové kvalitě hansgrohe si můžete užívat prvotřídně snadného použití.

Funkčnost ve dvou výškách

Tato efektivní baterie nedělá žádné kompromisy ve funkčnosti: Zesis M33 2jet s vytahovacím proudem a dvěma druhy proudů (laminární/sprchový proud) je k dispozici ve dvou výškách ComfortZone, 150 nebo 160 mm rozměr mezi výtokem a dřezem. Přepínání mezi jednotlivými proudy je snadné pomocí přepínače na výtoku. Nebo se můžete rozhodnout pro Zesis M33 1jet s normálním proudem ve výšce ComfortZone 150.

Kombinace pro styl kuchyně

Chcete se najít ve svém vlastním stylu kuchyně, včetně baterie u dřezu? Ať už jako harmonická konečná úprava granitového dřezu nebo jako zvláštní akcent: S bateriemi Zesis M33 máte na výběr mezi třemi atraktivními povrchovými úpravami hansgrohe pro všechny produktové varianty: matná černá, chrom a vzhled nerezu.

Vytahovací sprcha bez stresu

Vedení hadice sBox lite je k dispozici pro některé výrobky Zesis M33. Chytrý mechanismus zabraňuje zachycení nebo zkroucení vytahovací sprchové hadice v úložné skříňce. Užijte si flexibilitu při práci u dřezu.

Zesis M33 šetří vodu a energii

Zesis M33 vás podporuje ve vašem udržitelném životním stylu. Varianta Eco omezuje průtok na max. 6 l/min při plném průtoku. Navíc je k dispozici technologie CoolStart, kdy teplá voda teče, jen když ji opravdu potřebujete.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.