Úspora vody s hansgrohe.
Kalkulátor úspor vody hansgrohe

Náklady za vodu: Spočítejte si, kde můžete ušetřit!

Hledáte novou baterii nebo sprchu a kladete důraz na to, aby byla mimo jiné také šetrná k cenným zdrojům? Trefa – mnoho výrobků hansgrohe je vybaveno ekologickou technologií EcoSmart, která automaticky redukuje tok vody. Nižší spotřeba je dobrá pro vaši peněženku i pro životní prostředí.

Úspora vody – a co to znamená pro planetu

Zjistěte, jak se skutečně projeví použití technologií EcoSmart a CoolStart

Zdroje automaticky šetří několik výrobků hansgrohe: naše sprchy, vybavené technologií EcoSmart, spotřebují až o 60 procent méně vody než běžné výrobky. To také znamená, že velké procento čerstvé vody není vůbec nutné ohřívat. S EcoSmart proto navíc ušetříte i náklady na energii.

Úspora vody: vypočítejte si, kolik ušetříte s výrobky hansgrohe

Pomocí kalkulátoru úspor vody hansgrohe to zjistíte rychle a snadno. A to nejlepší: zobrazí se vám i počet stromů, které bylo možné díky vaší úspoře vody zavlažovat. Pusťme se do toho: nejprve si vypočítejte náklady na vodu a poté výrazně ušetřete!

  • Sprchy: S kalkulátorem úspor můžete vypočíst, jak pozitivně by se sprcha EcoSmart projevila na vašem účtu za vodu a elektřinu. Podle typu sprchy, například Raindance Select, vypočítá tento online nástroj individuální úsporu, která je možná ve vaší domácnosti.
  • Baterie: Všechny umyvadlové baterie hansgrohe jsou vybaveny technologií EcoSmart. Výměna vašeho starého vodovodního kohoutku za nový se tedy každopádně vyplatí. Když zvolíte baterii s technologií CoolStart, ušetříte navíc i cennou energii. Touto technologií pro úsporu energie je vybaveno mnoho umyvadlových baterií hansgrohe. Díky ní teče teplá vody jen, když to skutečně potřebujete. 
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.