Vhodný výrobek pro každou koupelnu

Informace a poradenství

Zde naleznete užitečné tipy a odpovědi na často kladené otázky týkající se nákupu výrobků hansgrohe a rovněž další informace pro dodavatele a poskytovatele služeb. Níže vyberte požadovanou otázku a přečtěte si odpověď.

Kde mohu koupit výrobky hansgrohe?

Naše výrobky můžete koupit od specializovaných prodejců a maloobchodníků. Podniková prodejna neexistuje. Specializované prodejce ve svém okolí najdete v našem vyhledávači prodejce/vzorkovny.

Dají se výrobky někde nezávazně vyzkoušet?

Kde všude si ve vašem regionu můžete výrobky hansgrohe vyzkoušet, to se dozvíte zde ve vyhledávači prodejce/vzorkovny. Showroom značky hansgrohe můžete také navštivit v Brně (Water Studio Brno). Pro návštěvu nás prosím dopředu kontaktujte. 

Kolik stojí výrobky hansgrohe?

Naše výrobky můžete koupit od specializovaných prodejců a maloobchodníků. U nich dostanete také informace o cenách. Specializované prodejce ve svém okolí najdete v našem vyhledávači prodejce/vzorkovny.

Kde obdržím prospekty?

Prospekty o výrobcích hansgrohe si můžete stáhnout přímo na našich internetových stránkách.

Fungují výrobky hansgrohe v kombinaci s průtokovým ohřívačem?

V zásadě můžeme říci, že všechny naše výrobky jsou vhodné pro průtokové ohřívače. Váš instalatér by měl pouze zkontrolovat výkon vašeho průtokového ohřívače.
Zpět na přehled
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.