Vhodný výrobek pro každou koupelnu

Informace a poradenství

Zde naleznete užitečné tipy a odpovědi na často kladené otázky týkající se nákupu výrobků hansgrohe a rovněž další informace pro dodavatele a poskytovatele služeb. Níže vyberte požadovanou otázku a přečtěte si odpověď.

Kolik stojí výrobky hansgrohe?

Naše výrobky můžete koupit od specializovaných prodejců a maloobchodníků. U nich dostanete také informace o cenách. Specializované prodejce ve svém okolí najdete v našem vyhledávači prodejce/vzorkovny.

Kde mohu koupit výrobky hansgrohe?

Naše výrobky můžete koupit od specializovaných prodejců a maloobchodníků. Podniková prodejna neexistuje. Specializované prodejce ve svém okolí najdete v našem vyhledávači prodejce/vzorkovny.

Dají se výrobky někde nezávazně vyzkoušet?

Kde všude si ve vašem regionu můžete výrobky hansgrohe vyzkoušet, to se dozvíte zde ve vyhledávači prodejce/vzorkovny. Showroom značky hansgrohe můžete také navštivit v Brně (Water Studio Brno). Pro návštěvu nás prosím dopředu kontaktujte. 

Kde obdržím prospekty?

Prospekty o výrobcích hansgrohe si můžete stáhnout přímo na našich internetových stránkách.

Fungují výrobky hansgrohe v kombinaci s průtokovým ohřívačem?

V zásadě můžeme říci, že všechny naše výrobky jsou vhodné pro průtokové ohřívače. Váš instalatér by měl pouze zkontrolovat výkon vašeho průtokového ohřívače.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.