Žena si vychutnává PowderRain pod ramenní sprchou Rainfinity.

Rainfinity

Sprchy Rainfinity hýčkají své uživatele mikrojemným proudem PowderRain – drobounkými kapičkami, které člověku udělají dobře na těle i na duchu. Milovníci designu ocení elegantní tvary, integrované odkládací poličky a atraktivní barevnou paletu. Systém Rainfinity vytváří v koupelně zajímavé akcenty – třeba ruční sprcha v matné černé, ramenní sprcha v provedení kartáčovaný bronz nebo kompletní sprchový systém (Showerpipe) v matné bílé. Shlédnout produkty

Rainfinity s proudem PowderRain: příjemný pocit na vaší pokožce

Proměňte svoji každodenní sprchu ve speciální potěšení: tisíce kapek proudu PowderRain vás zahalí do blahodárného pláště. A báječné je, že PowderRain proudí ze všech sprch Rainfinity.

  • U sprchových hlavic Select si můžete vybrat ze tří typů proudu (PowderRain, Intense PowderRain, MonoRain). Dodali jsme jim velkorysé rozměry – mají průměr 130 mm.
  • Puristická, geometrická tyčová ruční sprcha vás bude hýčkat proudem PowderRain.
  • Horní sprcha XXL zahalí vaše tělo mikrokapkami od hlavy až k patě a navíc má naklápěcí nástěnné připojení, díky kterému je rameno sprchy již zbytečné.
  • I z ramenní sprchy proudí jemňounký sprchový déšť, přičemž obličej a vlasy zůstanou v suchu. Tato inovativní sprcha přináší osvěžení (například po saunování), nebo uvolnění, třeba před ulehnutím do postele. Navíc funguje i jako pohodlná odkládací polička.
  • Systém Showerpipe v sobě spojuje horní i ruční sprchu s proudem PowderRain a další vybavení k ovládání sprchového systému „vše v jednom“. 

hansgrohe vám přeje ničím neomezené uvolnění!

Vytváření individuálních akcentů pomocí atraktivních barev

Díky vysoce kvalitním povrchovým úpravám FinishPlus můžete ve své koupelně vytvářet individuální akcenty. Výrobky Rainfinity jsou – kromě chromu – dostupné také v barevných variantách matná bílá a matná černá, v provedení kartáčovaný bronzkartáčovaný černý chrom a leštěný vzhled zlata. Když bude všechno vybavení ve sprše a na umyvadle v jednotné povrchové úpravě, design vaší koupelny bude sladěný a stylový od A do Z.

Rainfinity – přináší rozmanitost na nejvyšší úrovni

S touto řadou sprch získáte koupelnový design v absolutně prémiové kvalitě. Budete si moci vychutnávat komplexní pohodlí při sprchování s využitím těch nejlepších materiálů. Systém Rainfinity odráží trend minimalistického designu a je oslavován jako nový designový archetyp v koupelně. Žádná jiná řada výrobků hansgrohe nebyla vyznamenána tolika cenami za design: iF GOLD AWARD, Red Dot: Best of the Best, Iconic Award: Innovative Architecture (best of the best) a Iconic Award: Innovative Interior (Nejlepší z nejlepších).

Showerpipe: rychlá instalace na stávající přípojky

Nejjednodušší možností, jak si dopřát báječné zážitky při sprchování a vybavit si koupelnu sprchou Rainfinity s druhem proudu PowderRain, je Showerpipe. V tomto systému obdržíte horní sprchu a k tomu ruční sprchu a termostat. Vyberete si přitom z designových variant těchto povrchových úprav: matná bílá, matná černá a chrom. Jednoduchá elegance plochého profilu tyče váš dozajista nadchne. Matný nebo zrcadlový termostat z bezpečnostního skla je dokonale sladěný se sprchami. Integrované poličky se postarají o více úložného prostoru. A nemusíte mít starost, že by s tímto skvostem byly spojené nějaké náročné renovační práce: sprchový systém se instaluje na stěnu, dodává se jako řešení „vše v jednom“ a jednoduše se instaluje na stávající přípojky vody.

Třídit podle
33  Výsledky
Dokonalý doplněk k Rainfinity

Ovládání Finoris pro vaši wellness sprchu

Hledáte ovládání pro sprchu Rainfinity? Vkusné baterie Finoris se stylově i barevně hodí k vašim wellness sprchám a společně vytvoří dokonalou koupelnu snů.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.