Funkční kuchyňský pomocník

Zesis M33 při oplachování zeleniny.
Atraktivní poměr cena/výkon

Zesis M33: minimalistický design pro každou moderní kuchyň

Hledáte tu pravou kuchyňskou baterii, ať už jako náhradu za starší model nebo jako trendovou novinku do vaší kuchyně? Vítejte u cíle: v nové řadě hansgrohe Zesis M33 objevíte minimalistický design, který se hladce začlení do prostředí vaší kuchyně, a funkce pro snadné ovládání. Stručně řečeno: to nejlepší z obou světů, s rychlou instalací a za atraktivní cenu.

Zesis M33 v matně černé barvě v kombinaci s granitovým dřezem.
Nadčasově moderní kuchyňská baterie Zesis M33 obohatí každou kuchyň. V atraktivní matné černé barvě tvoří dokonalou dvojici s granitovým dřezem hansgrohe.

Baterie, díky které bude vše maximálně snadné

Rozhodnout se pro baterii Zesis M33 může být velmi snadné. Tato kuchyňská baterie zredukovaná na to podstatné vás během chvilky přesvědčí svým vzhledem i funkcí. Seznamte se s jednoduchou a krásnou dřezovou baterií ve dvou výškách a se dvěma druhy proudů, kterou lze kdykoli a při nejrůznějších činnostech u dřezu ovládat naprosto jednoduše.

Štíhlá baterie ve značkové kvalitě hansgrohe je vám k dispozici v podobě modelu Zesis M33 2jet s vytahovací sprchou a dvěma typy proudů (laminárním a sprchovým proudem) ve výškách ComfortZone 150 a 160. Mezi jednotlivými proudy můžete velmi snadno přepínat pomocí přepínače na výtoku. Nebo se rozhodněte pro model Zesis M33 1jet s normálním proudem ve výšce ComfortZone 150.  

Všechny varianty této řady baterií jsou dostupné ve třech atraktivních povrchových úpravách: matné černé, chromové a nerezové oceli. Můžete tak zachovat v kuchyni jednotný styl nebo vytvořit zvláštní akcent. Budete překvapeni tím, jaký rozdíl vytvoří ve vaší kuchyni atraktivní, minimalistická baterie. Moderní matnou černou povrchovou úpravu můžete například harmonicky zkombinovat s granitovým dřezem hansgrohe.

sBox lite namontovaný ve spodní skříňce.
Tažné lanko na sprchové hadici u sBox lite se postará o to, aby vytahování a zatahování vytahovací sprchy fungovalo lehce a bezpečně.

Více pohodlí díky vytahovací sprše

Některé modely řady Zesis M33 nabízí promyšlené vedení hadice sBox lite. Vyzkoušejte flexibilní vedení vody s vytahovací sprchou, které funguje naprosto hladce díky sofistikovanému zatahovacímu mechanismu a urychluje pracovní postupy u dřezu. Technologie sBox lite zabraňuje tomu, aby se hadice ve skříňce zahákla nebo zkroutila. Navíc jsou k dostání i varianty s hadicovým závažím.

Prohlédněte si výrobky řady Zesis

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.