Muž u umyvadla hansgrohe s umyvadlovou baterií Tecturis S.

Tecturis

Dodejte své koupelně snů nádech výjimečnosti: baterie Tecturis S a Tecturis E podtrhnou svým minimalistickým vzhledem estetiku a funkční krásu vody. Kulaté jako soustředné kruhy na vodě nebo přímočaré jako souvislý vodní proud. Tyto dvě řady baterií vám nabízejí vhodný výběr pro jakýkoli styl koupelny či designové preference. Přinášejí estetiku, pohodlí a spotřebu, která je šetrná ke zdrojům. Shlédnout produkty

Dvě nové architektonické řady baterií – inspirované vodou

Čím se vyznačuje vynikající architektura a design? Nejsou to formy, materiály a funkce. Je to pocit, který nám přinášejí: pocit náročnosti, kultivovanosti, mimořádnosti. S bateriemi Tecturis můžete zrealizovat svůj sen o individuálním prostoru, ve kterém se ideálním způsobem spojují architektonické principy, pohodlí, funkčnost a udržitelnost. Tecturis je dokonalou kombinací zredukovaného designu a ryzího požitku spojeného s vodou. Tyto nové baterie hansgrohe promění koupelnu v životní prostor plný nádherných forem – a používání vody v estetický zážitek. Můžete si vybrat: jemně zaoblený designu a ryzího požitku spojeného s vodou (Tecturis S) nebo přímočaré a hranaté tvary (Tecturis E).

Fascinuje vás trendová matná černá barva na vyhlédnuté baterii? Nebo bronzový odstín? U řady Tecturis máte k dispozici povrchové úpravy FinishPlus chrom, matnou černou, matnou bílou a kartáčovaný bronz pro individuální vyjádření u umyvadla. Jednoduše slaďte model Tecturis s výrobky hansgrohe ve stejných povrchových úpravách FinishPlus.

Chcete mít jistotu, že se k sobě baterie Tecturis a koupelnová keramika budou funkčně a esteticky hodit? hansgrohe ExcellentFit poskytuje doporučení pro dvojice umyvadlové baterie a umyvadla. Při rozsáhlých funkčních testech ověřuje Technické servisní centrum společnosti Hansgrohe mimo jiné volný prostor u umyvadla i to, jak moc se voda rozstřikuje.

Tecturis S: inspirováno uklidňujícím tokem vody

Nechte se zlákat měkkými tvary – baterie Tecturis S odráží jemnou a plynoucí stránku vody. Elegantně zaoblený design a měkké linie ztělesňují ryzí uvolnění a pohodu. Perlátor je elegantně skrytý ve výtoku baterie pro zachování minimalistického designu. Díky štíhlému tvaru a zvýšené ComfortZone získáte navíc u umyvadla více volného prostoru.

Baterii Tecturis S můžete velmi jednoduše zkombinovat s dalšími výrobky hansgrohe. Ruční sprcha Pulsify S je dalším příkladem kulatých tvarů, tentokrát ve sprše. Řadu Tecturis S můžete harmonicky zkombinovat také s koupelnovým nábytkem řady Xelu Q. Zaoblené hrany umyvadlové skříňky a nábytku se dokonale hodí k měkkým liniím řady Tecturis S.*
*(Xelu Q - dostupné od 2024)

Tecturis E podtrhuje čistotu vody

Milujete minimalistické tvary? U řady Tecturis E objevíte jejich spojení s maximálním pohodlím. Tecturis E odráží čistotu a sílu vody a okouzlí vás svým přímočarým designem. Díky hranatému proudu si doslova sáhnete do nepřetržitého toku vody. Hranaté tvary a dokonale integrovaná kulatá kartuše vytvoří v koupelně estetickou atmosféru. Baterie Tecturis E promění umyvadlo ve výrazný designový prvek.

Baterie Tecturis jsou k dostání v různých výškách ComfortZone a variantách instalace, například jako klasická stojací umyvadlová baterie nebo jako závěsná 2otvorová nástěnná baterie. Chcete si vychutnat mimořádně pohodlné ovládání? U 2otvorové umyvadlové baterie je ovládání vody umístěno samostatně vpředu na okraji umyvadla nebo na desce.  

Opravdový „MUST HAVE“ – i pro naši planetu

Řada Tecturis je vybavena technologií EcoSmart+, která snižuje spotřebu vody na pouhé 4 l/min při tlaku 3 bary – a potěšení s vodou přitom zůstává stejné. S technologií EcoSmart tak ušetříte náklady na vodu a energii ve výši až 4000 Kč ročně!* Technologie hansgrohe AirPower podporuje úspornou spotřebu tím, že vodní proud obohacuje vzduchem. A technologie CoolStart vám pomůže s další úsporou energie. Dobré pro životní prostředí i pro vaši peněženku!

* Tento ilustrační výpočet je založen na následujících podkladech: čtyřčlenná domácnost v ČR. Náklady pro účely výpočtu jsou 3,03 Kč/kWh za plyn a 100 Kč/1 000 l za vodu. V porovnání s běžnými výrobky hansgrohe bez technologie EcoSmart.

Třídit podle
51  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.